نیمار را باید با لگد زد؛ او هرگز مسی نمی شود

مدافع سابق تیم ملی آرژانتین، بوکا، ریور و رئال که با آلبی سلسته در جام جهانی ۱۹۸۶ قهرمان جهان شد، یکی از منتقدین همیشگی نیمار است....

به گزارش "ورزش سه"، نیمار ستاره برزیلی پی اس جی همواره به این متهم می شود که مدافعان مقابلش را تحقیر می کند. او زمانی که در بارسلونا بود و حالا در پی اس جی بارها با خطای شدید مدافعان روبرو می شود و آنها در توجیه می گویند که ستاره برزیلی تحقیرشان کرده است. این تحقیر هم کلامی است و هم با دریبل های متوالی و اعصاب خردکن تا جایی که هدف، فقط مضروب کردن نیمار می شود.

نیمار شب گذشته در بازی مقابل پرو نمایشی درخشان داشت و تک گل تیمش را ساخت تا سلسائو راهی فینال کوپا آمه ریکا شود. برزیل و پرو در دور گروهی نیز به مصاف هم رفتند و یاران نیمار ۴-۰ پیروز شدند. او در حالی که بازی در حال اتمام بود نیز دست از دریبل زدن و حرکات نمایشی بر نمی داشت.

اتفاقی که اسکار روجری مدافع سابق تیم ملی آرژانتین را وادار به واکنش کرد. روجری پس از بازی دیشب بار دیگر از نیمار انتقاد کرد و او را متهم کرد که تحقیر بازیکنان مقابلش را دوست دارد.

روجری که کوپا را برای ESPN کارشناسی می کند گفت:«یادم نمی رود که نیمار وقتی برزیل ۴ گل به پرو زده بود هم دوست داشت دریبل بزند و مدافع مقابلش را تحقیر کند. من اگر برابر نیمار بازی می کردم، حتما او را با لگد می زدم. نیمار از هیچ دستورالعمل اخلاقی در زمین پیروی نمی کند.

بهتر است فوتبالیست های بزرگی مثل او حداقل زمانی که بازی تمام شده، دیگر دست از به رخ کشیدن تکنیک خود بردارند. درست است که نیمار بازیکنی متقاوت است ولی به خاطر همین کارهاست که هرگز مثلا مسی نمی شود.»

تگ ها


لیونل مسی نیمار تیم ملی آرژانتین تیم ملی برزیل فوتبال جهان آرژانتین برزیل فوتبال