نیمار شاکی از PSG؛ چرا پیشنهاد نمی دهید؟

نیمار فوق ستاره برزیلی پی اس جی از اینکه پیشنهاد تمدید قرارداد دریافت نکرده گلایه مند است....

به گزارش "ورزش سه"، تابستان ۲۰۱۹ نیمار تمام تلاش خود را برای جدایی از پی اس جی و بازگشت به لالیگا انجام داد. او هیچ تمایلی برای ماندن در پی اس جی نداشت و پس از دو سال از انتقال ۲۲۲ میلیون یورویی اش، در فکر جدایی بود اما در نهایت با مخالفت قاطع پی اس جی و درخواست ۳۰۰ میلیون یورویی این باشگاه از بارسا و رئال همه چیز منتفی شد.

یک سال بعد همه چیز تفاوت کرده و نیمار پس از فصلی خوب با پی اس جی نه تنها از فکر جدایی منصرف شده که به فکر تمدید قرارداد است. ورق حالا برگشته و این پی اس جی است که بدون تعجیل و با آرامش به این قضیه نگاه می کند.

طبق ادعای LE۱۰SPORT، نیمار از اینکه لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه هنوز هیچ تماسی با وی نگرفته و در مورد تمدید قرارداد حرکتی از سوی او دیده نمی شود، نگران و عصبانی است. فوق ستاره برزیلی انتظار داشت زودتر از اینها پیشنهاد تمدید قرارداد به وی برسد اما بی تفاوتی خاص باشگاه او را آزرده خاطر کرده است.

طبق همین گزارس، ارائه پیشنهاد تمدید قرارداد پی اس جی مساله زمان است و دیر یا زود دو طرف وارد مذاکره خواهند شد. پی اس جی می داند که نیمار حالا با انگیزه تر از همیشه برای ماندن است و پس از اینکه در فینال لیگ قهرمانان فصل گذشته نتوانست مانع از شکست تیم برابر بایرن شود، حالا عطش انتقام دارد و می خواهد برای دومین فصل متوالی پی اس جی را به فینال برساند.

گفت و گو ها به زودی شروع خواهد شد هرچند نیمار انتظار داشت پیشنهاد تمدید را زودتر دریافت می کرد.

تگ ها


نیمار پاری سن ژرمن بارسلونا