نیمار علیه پاری‌سن‌ژرمن اعلان جنگ کرد

نیمار جونیور ستاره برزیلی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن برای مجبور کردن سران این باشگاه جهت موافقت با بازگشت او به بارسلونا، بر علیه آنها اعلان جنگ کرده است....

به گزارش مدال؛ تنش‌ها میان «نیمار جونیور» و سران باشگاه «پاری‌سن‌ژرمن» به اوج خود رسیده و ستاره برزیلی حتی حاضر به صحبت با لئوناردو، مدیر ورزشی تیم نشده است. مدیر برزیلی معتقد است قرارداد مناسبی با بارسلونا در این تابستان میسر نخواهد بود و تلاش کرده تا نیمار را به ماندن برای یک فصل قانع کند و به او گفته می‌تواند تابستان بعد باشگاه را ترک کند اما نیمار نیز به وضوح به باشگاه فهمانده که آینده‌ای در پاریس ندارد و تمایلش به بازگشت به بارسلونا بیشتر شده است.

حالا «اسپورت» در گزارشی اعلام کرد که جونیور با مسئولان PSG وارد جنگی علنی شده و به دنبال مجبور کردن آنها برای دادن رضایت جهت بازگشت به نیوکمپ است. مالکان پاریس نیز از شرایط فعلی و رفتار بد اطرافیان نیمار خسته شده‌اند و قصد دارند هفته آینده برای جدایی او اقدام کنند.

در همین راستا قهرمان فرانسه مبلغ درخواستی خود را تا 165 میلیون پوند کاهش داده‌اند و به بارسلونا گفته‌اند برای فروش او تنها پول نقد می‌خواهند نه معاوضه با بازیکن. این در حالی‌ست که مسئولان پاری‌سن‌ژرمن به طور موازی در حال مذاکره با رئال مادرید هستند و شرایط را برای آنها آسان‌تر گرفته‌اند.

بیشتر بخوانید:

بازیکن سابق برزیل: نیمار می‌تواند جای مسی را بگیرد

تگ ها


بازگشت نیمار پاری سن ژرمن اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن بارسلونا لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال