نیمار، غولی در قد و قواره مسی و رونالدو

لوئیس فرناندس بازیکن و سرمربی سابق PSG با ستایش از نیمار می‌گوید ستاره بزرگ برزیلی این تیم فوتبالیستی در قواره مسی و کریستیانو رونالدو است....

به گزارش "ورزش سه"، لوئیس فرناندس بازیکن و سرمربی سابق پاری سن ژرمن که در دوران هدایت این تیم سابقه کار کردن با ستاره بزرگی مثل رونالدینیو را داشته از یک ستاره برزیلی دیگر این تیم که این روزها مهمترین ستاره پاریس به حساب می‌آید یعنی نیمار ستایش کرده و می‌گوید او فوتبالیستی در قد و قواره لیونل مسی و کریستیانو رونالدو است.

لوئیس فرناندس در گفتگو با گل در این باره گفت: " من همیشه شیفته نیمار بوده ام. او وقتی در بارسا در کنار مسی و سوارز بازی می‌کرد بی نظیر بود. هماهنگی بین ذهن بدن، زبان بدن و راحتی او برای کار با توپ و البته تکنیک بی نظیرش از نیمار یک ستاره بزرگ ساخته".

سرمربی سابق PSG در ادامه گفت: " زمانی که من مربی PSG بودم رونالدینیو در تیم ما بازی می‌کرد. او آن سال چه در تمرین‌ها و چه در مسابقات استثنایی بود. کاری که نیمار در زمین با تکنیکش انجام می‌دهد واقعاً استثنایی است. همه ما درخشش مسی و رونالدو را دیده ایم. نیمار هم فوتبالیستی در همان قد و قواره است".

تگ ها


نیمار پاری سن ژرمن