نیمار مقابل رئال مادرید نیمکت‌نشین خواهد بود؟

نیمار ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن به احتمال زیاد دیدار مقابل رئال مادرید را از روی نیمکت آغاز خواهد کرد...

نیمار مقابل رئال مادرید نیمکت‌نشین خواهد بود؟

به گزارش مدال، پاری‌سن‌ژرمن صدرنشین گروه A لیگ قهرمانان است و رئال مادرید با 5 امتیاز اختلاف این تیم را تعقیب می کند. رئال که بازی رفت را به پاریسی ها 3-0 باخته، برای هموار کردن مسیر صعودش به دور بعد، محکوم به کسب سه امتیاز است.

برخلاف بازی رفت، PSG با تمام قوا به میدان خواهد رفت. نیمار و امباپه در بازی رفت غایب بودند ولی برای بازی فردا مشکلی نخواهند داشت ولی از بین این دو، احتمالا نیمار کار را از روی نیمکت شروع می کند.

ستاره برزیلی پس از دو ماه دوری از میادین، جمعه شب برابر لیل از ابتدا در ترکیب قرار گرفت ولی در نیمه دوم جای خود را به امباپه داد. نمایش نیمار چندان خوب نبود و او که از تعویضش نیز ناراضی بود، مستقیما به رختکن رفت.

توماس توخل در نشست خبری بازی فرم نه چندان خوب نیمار را به دوری او از میادین مربوط دانست و در مورد رفتنش به رختکن نیز گفت که این مشکل را حل خواهد کرد؛ با این حال رسانه های فرانسوی اعتقاد دارند که توخل فعلا روی نیمار به عنوان بازیکن ثابت حساب نمی کند و برابر رئال ترجیح می دهد از مثلث امباپه، دی ماریا و ایکاردی استفاده کند. به خصوص فرم عالی این هفته های دی ماریا و ایکاردی، چاره ای دیگر برای توخل باقی نمی گذارد.

لوپاریزین در این مورد نوشته است که نیمکت نشینی نیمار برابر رئال، نوعی آغاز پروژه خراب کردن ستاره برزیلی در پی اس جی خواهد بود. بازیکنی که تابستان مصمم به جدایی بود و خشم باشگاه و هواداران را باعث شد.

نیمار تاکنون 4 بار در برنابئو به میدان رفته است. سه بار با پیراهن بارسا و یک بار با پیراهن پی اس جی. او دو سال پیش در بازی رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، از ابتدا در ترکیب پی اس جی برابر رئال حاضر بود ولی نتوانست مانع شکست 3-1 تیمش شود. شرایط برای او فردا چگونه خواهد بود؟

اخبار مرتبط:

خوشحالی نیمار از گلزنی نامزد خواهرش!

تگ ها


نیمار جونیور توماس توخل فوتبال جهان لیگ قهرمانان اروپا رئال مادرید مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا پاریسن‌ژرمن فوتبال