نیمار می تواند همچنان کاپیتان برزیل باشد

تیته، سرمربی تیم ملی برزیل، معتقد است که نیمار از کیفیت لازم برای کاپیتانی سلسائو برخوردار است اما از تصمیم او برای سپردن بازوبند کاپیتانی به بازیکنی دیگر حمایت کرد ......

 تیته، سرمربی تیم ملی برزیل، معتقد است که نیمار از کیفیت لازم برای کاپیتانی سلسائو برخوردار است اما از تصمیم او برای سپردن بازوبند کاپیتانی به بازیکنی دیگر حمایت کرد.
به گزارش "ورزش سه"، نیمار که بعد از جام جهانی 2014، به عنوان کاپیتان تیم ملی برزیل انتخاب شد، بعد از قهرمانی در المپیک ریو اعلام کرد که دیگر کاپیتان سلسائو نخواهد بود.

تیته که امروز اولین فهرستش را به عنوان سرمربی برزیل اعلام کرد، معتقد است که نیمار می تواند همچنان کاپیتان برزیل باشد اما با این تصمیم، اکنون به دنبال گزینه ای دیگر است.

او به خبرنگاران گفت:" او گفت دیگر نمی خواهم کاپیتان باشم و من به او گفتم برو و این قهرمانی را با خانواده ات جشن بگیر. بعدا می توانیم در این مورد صحبت کنیم.

چرا؟ زیرا رهبر بودن جنبه های مختلفی دارد. یک جنبه آن، تکنیکی است؛ رهبری تکنیکی. و او یک رهبر تکنیکی است.

جنبه دیگر وقتی است که در مورد ایده های تان در جمع صحبت می کنید. لیدرها باید الگو باشند. خلاصه اینکه او این کیفیت ها را دارد اما بقیه هم می توانند کاپیتان باشند زیرا ویژگی های مختلفی برای یک لیدر وجود دارد."

تیته همچنین در مورد پستی که قصد دارد از نیمار در آن استفاده کند، گفت:" او در بارسا در سمت چپ خط حمله بازی می کند و بیشتر در آن جا افتاده است اما اگر نیاز باشد، او می تواند در نوک خط حمله هم بازی کند. هنوز در این مورد تصمیم گیری نکردم. ترجیح می دهم بازیکن جایی بازی کند که بیشتر احساس راحتی داشته باشد."

تگ ها


اخبار روز المپیک