نیمار و امباپه امسال PSG را ترک نخواهند کرد

دو ستاره گرانقیمت پاریسی‌ها در این تیم می‌مانند...

دو ستاره پاری سن ژرمن علی رغم شایعات، تمایلی به جدایی در تابستان پیش رو ندارند.

به گزارش مدال، به فصل نقل و انتقلات تابستانی نزدیک می شویم و مثل همیشه شایعات در مورد نیمار شنیده می شود. فوق ستاره برزیلی پس از دو سال حضور در پی اس جی، هنوز نتوانسته به انتظارات پاسخ بدهد و بار دیگر شایعاتی مبنی بر جدایی اش به گوش می رسد.

اخیرا و پس از مصاحبه امباپه که حاضر نشد ماندنش در پی اس جی را تضمین کند نیز اخباری مبنی بر انتقال او به رئال منتشر شده است.

تله فوت در همین رابطه امروز گزارش داد که این دو فوق ستاره، حداقل در تابستان پیش رو برنامه ای برای جدایی از پی اس جی ندارند. نیمار بر این اعتقاد است که تا زمانی که با پی اس جی به عنوان قهرمانی اروپا نرسیده، بهتر است در این تیم بماند و به ماموریت ناتمام خود پایان دهد. مهمترین هدف پی اس جی قهرمانی اروپاست و دلیل اصلی جذب نیمار نیز همین مساله بود.

امباپه هم در انتظار تابستان و برنامه پی اس جی برای انتقالات است. او تیمی قدرتمندتر را می خواهد که بتواند برای قهرمانی چمپیونزلیگ تلاش کند. کیلیان هم مثل نیمار معتقد است که تا قهرمانی پی اس جی در اروپا، باید در این باشگاه بماند.

بیشتر بخوانید: نیمار دیگر کاپیتان تیم ملی برزیل نیست!

تگ ها


شایعات جدایی پاریسی‌ها نقل و انتقالات تابستانی نقل و انتقالات کیلیان امباپه Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال