نیمار و یارانش آماده المپیک می شوند

طلایی پوشان برزیل که از المپیک 2016 ریو در رشته فوتبال تنها مدال طلایش را می خواهند، جهت آماده شدن برای حضور در این مسابقات در دیدار تدارکاتی و با ترکیب اولیسون، مارکینیوش، رودریگو کایو، زکا، داگلاس سانتوس، تیاگو مایا، رافینیا، فیلیپه اندرسون، نیمار، گابریل باربوسا و گابریل ژسوس مقابل آبی پوشان ژاپن قرار گرفتند ......

طلایی پوشان برزیل که از المپیک 2016 ریو در رشته فوتبال تنها مدال طلایش را می خواهند، جهت آماده شدن برای حضور در این مسابقات در دیدار تدارکاتی و با ترکیب اولیسون، مارکینیوش، رودریگو کایو، زکا، داگلاس سانتوس، تیاگو مایا، رافینیا، فیلیپه اندرسون، نیمار، گابریل باربوسا و گابریل ژسوس مقابل آبی پوشان ژاپن قرار گرفتند.

 

در مسابقه ای که دو تیم در قالب احتیاط سعی داشتند زورآزمایی کنند و به تمامی بازیکنان خود بازی دهند با گل های گابریل باربوسا و مارکینیوش در پایان با 2 گل به سود برزیل به اتمام رسید. نیمار، کاپیتان سلسائو علیرغم بازی چشم نوازش سازنده هر دو گل این مسابقه بود.


شایان ذکر است تیم ملی فوتبال برزیل تحت هدایت و سرمربیگری «روجریو میکال» که در گروه اول مسابقات با آفریقای جنوبی، دانمارک و عراق همگروه است، دیدار افتتاحیه رقابت های فوتبال المپیک را 13 مرداد برابر آفریقای جنوبی برگزار می کند. ژاپن نیز در گروه دوم باید با سوئد، کلمبیا و نیجریه به رقابت بپردازد.

تگ ها


اخبار روز المپیک