نیمار گاهی در زمین حواس پرت می شود

ستاره برزیلی ایتالیایی سابق پی اس جی اظهارنظر جالبی در مورد نیمار مطرح کرد....

به گزارش "ورزش سه"، تیاگو موتا بین سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۸ برای پی اس جی بازی کرد و در این مدت فصل ۱۸-۲۰۱۷ را با نیمار هم تیمی بود. او چندین سال نیز در بارسا با رونالدینیو هم تیمی بود و از هر دو خاطرات جالبی دارد.

تیاگو که پس از بازنشستگی به سراغ مربیگری رفته و یک دوره ناموفق را هم در جنووا پشت سر گذاشت، یکی از گزینه های هدایت پی اس جی در سال های پیش رو است. برخی پا را فراتر گذاشته و معتقدند که تیاگو می تواند به زودی جای توماس توخل را بگیرد.

در چنین شرایطی اظهارنظر جدید او در مورد نیمار شاید به مذاق سران باشگاه و خود ستاره برزیلی خوش نیاید و مانعی بر سر راه نشستن او روی نیمکت باشگاه پاریسی باشد.

تیاگو در مورد نیمار به تله فوت گفت:« تردیدی نیست که نیمار یکی از بهترین های دنیاست و حضورش در هر تیمی می تواند تاثیرگذار باشد اما یک نکته منفی در مورد او دیده ام که به حواس پرتی اش در زمین بر می گردد. او در برخی دقایق خودش را در زمین گم می کند و وظایفی که باید را انجام نمی دهد.»

تیاگو در مورد شایعات مربیگری اش در پی اس جی گفت:« شنیدن این اخبار حس خوبی به من می دهد. همیشه خودم را مدیون هواداران پی اس جی می دانم و امیدوارم روزی بتوانم پاسخ این اطمینان را بدهم. افتخار می کنم و باعث غرورم است که مورد علاقه هواداران قرار دارم.»

رونالدینیو:« سال های فوق العاده ای با رونالدینیو در بارسا داشتم. فضای تمرینات با او عالی بود. با او همه چیز شاد بود و خاطرات خوب زیادی از او دارم.»

تگ ها


نیمار پاری سن ژرمن تیاگو موتا