نیمار یک گام دیگر به بارسا نزدیک شد

رسانه‌های فرانسوی و اسپانیایی از نزدیک‌تر شدن نیمار جونیور به حضور در بارسلونا و بازگشت به نیوکمپ خبر دادند....

نیمار یک گام دیگر به بارسا نزدیک شد

به گزارش مدال؛ طبق گزارش رسانه‌های فرانسوی «عثمان دمبله» با انتقال به فرانسه موافقت کرده و بدین ترتیب احتمال بازگشت «نیمار جونیور» به نیوکمپ بسیار بالا رفته است. آبی‌اناری‌ها در حال حاضر به پاری‌سن‌ژرمن پیشنهاد «ایوان راکیتیچ»+«تودیبو»+«عثمان دمبله»+ 120 میلیون پوند را برای جذب ستاره برزیلی ارائه داده‌اند و به نظر می‌رسد این پیشنهاد مورد موافقت میلیونرهای پاریسی قرار گیرد.

اکیپ امروز مدعی شد که «توماس توخل» سرمربی پیشین دورتموند که او در سال 2016 توانست دمبله را از رن خریداری کند، حالا موفق شده عثمان را برای حضور در PSG متقاعد کند.

این در حالی‌ست که لئوناردو مدیر ورزشی پاریسی‌ها هفته گذشته پس از مطلع شدن از مخالفت دمبله برای حضور در فرانسه گفت: «شرایط ارائه شده برای PSG مناسب نبود، همه می‌دانند ما برای جدایی نیمار خواهان چه هستیم. پیشنهادی را 27 آگوست دریافت کردیم که با مخالفت ما روبه‌رو شد زیرا مناسب نبود.»

در این بین «گیوم بالاگه» از ورزشی‌نویسان مطرح جهان در این خصوص گفت: «با موافقت دمبله روند مذاکرات یک بار دیگر به جریان افتاده. هیچ چیز نهایی نشده اما حصول توافق بسیار نزدیک به نظر می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

سوتی اکانت توییتر بارسلونا؛ رد پای راکیتیچ در جذب نیمار

تگ ها


نیمار جونیور نیمار پاری سن ژرمن نیمار بارسلونا بازگشت نیمار به بارسلونا اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان بارسلونا پاری سن ژرمن بلوگرانا آبی و اناری‌ها عثمان دمبله نیمار جین کلر تودیبو ایوان راکیتیچ پاری سن ژرمن بارسلونا لوشامپیونه فرانسه لالیگا فوتبال