نیمار: بعضی روزها به خودم هم شک می کردم

مصدومیت های متوالی در چند فصل اخیر به کابوسی برای نیمار تبدیل شده اند....

به گزارش "ورزش سه"، نیمار سال ۲۰۱۷ بود که در انتقالی جنجالی بارسا را به مقصد پی اس جی ترک کرد و گران ترین فوتبالیبست دنیا لقب گرفت اما از ان زمان او دیگر نتوانسته به بهترین فرم خودش برگردد و در این قضیه مصدومیت ها نیز نقش مهمی ایفا کرده اند.

ستاره برزیلی در دو فصل گذشته و در حساس ترین مقطع به دلیل مصدومیت از ترکیب تیمش به دور مانده و پی اس جی هم از غیبت او در لیگ قهرمانان ضربه فراوانی دید.

او کوپا آمه ریکای ۲۰۱۹ را نیز به دلیل مصدومیت از دست داد هرچند در نهایت برزیل بدون او عنوان قهرمانی را کسب کرد. مصدومیت های متوالی نیمار باعث شده تا او حتی خودش به توانایی هایش تردید کند.

نیمار در این رابطه گفت:« بدترین اتفاق برای یک بازیکن حرفه ای مصدومیت است. از این موضوع در دو فصل اخیر خیلی آسیب دیدم. گاهی اوقات خودم را زیر سوال می بردم.»

تنها این مصدومیت ها روی بازیکن پاری سن ژرمن تاثیر نگذاشته است. او از مرگ کوبی برایانت که به دلیل سقوط هلی کوپتر جانش را از دست داد به شدت ناراحت شده بود. نیمار در این رابطه گفت:« مرگ کوبی روی من خیلی اثر گذاشت چون زندگی های ما خیلی به هم مرتبط هستند. زمانی که با یک نفر آشنا می شوید بدون این که در نظر داشته باشید ورزشکار است یک رابطه خیلی متفاوت شکل می گیرد. رابطه ام با کوبی خیلی خاص بود. ورزش و جامعه یک فرد خیلی خاص را از دست دادند.»

تگ ها


آمریکا پاری سن ژرمن نیمار کوبی برایانت بسکتبال