نیما عالمیان: شرایط خوبی در لیگ فرانسه دارم

ملی‌پوش تنیس روی میز گفت: نتایجم نسبت به گذشته خیلی بهتر شده و مسئولان تیمی که در لیگ فرانسه برایشان بازی می‌کنم، از من خیلی راضی هستند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وی افزود: من و نوشاد عالمیان پیش از بازگشت به ایران، هر روز تمرینات خود را در کمپ خودمان در فرانسه انجام می‌دادیم و امیدوارم در نهایت بتوانیم در انتخابی المپیک موفق به کسب سهمیه شویم.

ملی‌پوش تنیس روی میز درباره شرایط برگزاری لیگ برتر گفت: با وجود کرونا، لیگ در وضعیت خوبی انجام می‌شود و از این بابت خوشحالم، چون بازیکنان هم به حق و حقوق‌شان می‌رسند. تیم فراسنج هم تیمی خوبی است و مدیران و مسئولانش تیم خوبی را جمع و جور کرده‌اند که ان‌شاءالله نتایج خوب ادامه پیدا کند.

عالمیان درخصوص درباره مسابقات انتخابی المپیک که ابتدا قرار است بین بازیکنان آسیای میانه برگزار شود، عنوان کرد: حریفانی از ازبکستان و قزاقستان هستند که شرایط خوبی دارند. سایر بازیکنان معمولی هستند و در واقع رقابت بین من و نوشاد و آن دو بازیکن است.

وی در پاسخ به این سوال که انتظارات برای کسب سهمیه المپیک، باعث افزایش فشار بر روی او و برادرش نمی‌شود؟ گفت: فشار زیاد است، ولی باید به این نکته توجه کرد که شرایط کسب سهمیه نسبت به قبل سخت‌تر شده و سهمیه‌ها هم کم شده است، به‌طوری‌که از آسیای میانه فقط یک نفر سهمیه می‌گیرد و یک نفر هم در مسابقات انتخابی جهانی به این مهم دست خواهد یافت. ما باید تلاش کنیم تا نتیجه خوبی بگیریم.

بیشتر بخوانید:

راهیابی نادال به سیزدهمین مرحله یک‌چهارم نهایی

برنامه یک هشتم نهایی تنیس اپن استرالیا

 

 

تگ ها


تنیس روی میز نیما عالمیان