نیمکت‌نشینی رضایی و قلی‌زاده در دیدار برابر سنت‌ترویدن

تیم فوتبال شارلروا در هفته هشتم ژوپیر لیگ بلژیک به مصاف سنت‌ترویدن خواهد رفت که بر این اساس کاوه رضایی و علی قلی‌زاده در فهرست نفرات ذخیره قرار گرفتند...

تیم فوتبال شارلروا در هفته هشتم ژوپیر لیگ بلژیک به مصاف سنت‌ترویدن خواهد رفت که بر این اساس کاوه رضایی و علی قلی‌زاده در فهرست نفرات ذخیره قرار گرفتند

به گزارش مدال، در یکی از مسابقات هفته هشتم ژوپیر لیگ بلژیک، تیم شارلروا که کاوه رضایی، علی قلی‌زاده و یونس دلفی در آن عضویت دارند، از ساعت ۲۰:۳۰ امشب در استاد دو پایس به مصاف تیم رده دوازدهمی سنت ترویدن رفته است.
 کاوه رضایی که با انتقالی قرضی از کلوب بروژ به شارلروا آمده و در دو دیدار اخیرشان حضور تعویضی داشته، امشب هم جزو نفرات ذخیره تیمش برابر سنت ترویدن قرار دارد.
علی قلی‌زاده، دیگر بازیکن ایرانی شارلروا که در این فصل تنها یک بازی به‌عنوان یار تعویضی انجام داده، همانند هفته‌های قبل مسابقه تیمش را از روی نیمکت آغاز می‌کند، اما یونس دلفی همچنان بخاطر آسیب دیدگی در فهرست این تیم دیده نمی‌شود.
تیم شارلروا در این فصل ۶ بازی انجام داده که حاصل کارش سه پیروزی، دو تساوی و یک شکست بوده تا با ۱۱ امتیاز در جایگاه هفتم جدول ژوپیرلیگ بلژیگ قرار داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

طارمی دیدار برابر بلننسز را هم از دست داد

تگ ها


کاوه رضایی علی قلی زاده شارلوا بلژیک لیگ بلژیک سنت‌ــــ‌ترویدن فوتبال