نیمکت نشینی رونالدو در حساس ترین بازی فصل

یوونتوس که به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپاست، در آخرین بازی فصل بدون رونالدو به مصاف بولونیا می رود....

به گزارش "ورزش سه"، شش بازی باقیمانده از این فصل از رقابت های سری آ ایتالیا امشب و از ساعت ۲۳:۱۵ آغاز می شود که سه تیم میلان، ناپولی و یوونتوس به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان هستند و سایر تیم های انگیزه خاصی برای دیدارهای خود ندارند و تنها در پی اتمام فصل با رتبه بهتری هستند.


اما یوونتوس که باید چشم انتظار توقف حداقل یکی از تیم های میلان یا ناپولی باشد و خودش نیز مقابل بولونیا به برتری دست پیدا کند، در شرایطی در استادیوم رناتو دال آرا به مصاف میزبان خود خواهد رفت که رونالدو را از ابتدا در ترکیب خود ندارد.


آندره آ پیرلو سرمربی بیانکونری تصمیم گرفته است در این بازی از ابتدا به آلوارو موراتا و دی بالا بازی دهد و فوق ستاره پرتغالی کار را از روی نیمکت آغاز خواهد کرد که این مسئله نیز در نوع خود عجیب است.


رونالدو که در این فصل با به ثمر رساندن ۲۹ گل عنوان آقای گلی سری آ را از آن خود کرده است، باید منتظر باشد که در ادامه بازی و بنا بر تصمیم پیرلو، یوونتوس را همراهی کند. CR۷ که از انگیزه های بالایی برای به ثمر رساندن سی امین گل خود در سری آ برخوردار بود، هیچ گونه مصدومیتی نداشته و تنها بنا بر تصمیم پیرلو روی نیمکت نشسته است.


یوونتوس که طی سالیان اخیر همواره یک پای حضور در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا بوده است، امسال علاوه بر اینکه قهرمانی را به رقیب دیرینه خود یعنی اینتر آن هم با سرمربیگری آنتونیو کونته واگذار کرد، باید منتظر نتایج دو رقیب خود بماند تا سهمیه UCL را کسب کند.

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال