نیمکت‌نشینی‌های مرد شماره یک نفت ادامه دارد

کلین‌شیت در تقابل با ذوب‌آهن باعث شد تا سرمربی نفت MIS یک پاداش ویژه به سنگربان جوان تیمش اهدا کند، فرصت حضور در مقابل استقلال....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اتفاقات جنجالی دیدار با ماشین‌سازی بود که باعث شد تا احمد گوهری سنگربان شماره یک نفت مسجدسلیمان با رأی محرومیت یک جلسه‌ای کمیته انضباطی مواجه شود و سپس هم نوبت به شکایت سایپا، باشگاه سابق گوهری رسید و به واسطه شکایت خودروسازان گلر نفتی‌ها محرومیت جدید و دو هفته‌ای مواجه شد تا مجتبی حسینی نفت مسجدسلیمان نیز راهی جز بازی دادن به فرهاد مجد کرمانشاهی نداشته باشد.

سنگربان با قامتی ۲ متری که در چهار حضورش در درون دروازه تیم نفت، آن‌ها موفق به کسب یک پیروزی و یک تساوی شدند و دو دیدار هم با شکست نفتی‌ها خاتمه یافت؛ با توجه به بازگشت گوهری به لیست نفت، پیش‌بینی می‌شد تا او نیز به ترکیب بازگردد. البته که حسینی هفته گذشته و دیدار با ذوب‌آهن هم ترجیح داد تا شماره یک تیمش را نیمکت‌نشین کند و بازهم به کرمانشاهی جوان فرصت درخشش بدهد و گلر دو متری نفتی‌ها نیز به لطف اشتباه داوری، موفق به ثبت اولین کلین‌شیت‌اش در لیگ برتر شد.

ثبت کلین‌شیت و نمایش خوب مجد کرمانشاهی مقابل ذوب‌آهن، مجتبی حسینی را بر آن داشت تا بازهم به نیمکت‌نشینی  سنگربان شماره یک خود ادامه بدهد و در تقابل حساس با استقلال نیز به سنگربان جوان و بی‌تجربه خود میدان داد؛ اعتمادی که از سوی حسینی انجام شد و در نهایت با نتیجه دلخواه و یک تساوی ارزشمند مقابل استقلال خاتمه یافت. کرمانشاهی نیز در مقابل خط حمله استقلال ایستادگی خوبی داشت و به رغم آن‌که در ثبت کلین‌شیت ناکام بود اما چند واکنش خوب را از خود نشان داد.

بهترین واکنش گلر نفتی‌ها روی شلیک تماشایی آرش رضاوند در دقیقه ۲۶ بود که ضربه والی و ناگهانی هافبک استقلال با واکنش دیدنی مجد کرمانشاهی همراه شد تا دروازه نفتی‌ها این‌چنین در نیمه نخست بسته بماند.

بیشتر بخوانید:

انتظاری: به‌خاطر عمو سهراب و عمو مهرداد

حسینی: استقلال با نیمکت خود نتیجه را تغییر داد

 

 

تگ ها


مجتبی حسینی نفت مسجد سلیمان فوتبال ایران نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال