نیمکت‌نشین رئال، مورد توجه یووه؛ آخرین خبرها از فوتبال اروپا

نگاهی داشتهایم به آخرین اخبار و رویدادهای فوتبال اروپا و جهان. به گزارش خبرنگار مدال، در این بسته خبری اهم اخبا ......

نگاهی داشتهایم به آخرین اخبار و رویدادهای فوتبال اروپا و جهان.
به گزارش خبرنگار مدال، در این بسته خبری اهم اخبا ...

نگاهی داشته‌ایم به آخرین اخبار و رویدادهای فوتبال اروپا و جهان.
به گزارش خبرنگار مدال، در این بسته خبری اهم اخبار از فوتبال اروپا را می‌خوانید:

بارسلونا با ۱۰۲ گل زده، گلزن‌ترین تیم این فصل رقابت‌های اروپایی در سال ۲۰۱۸ است.

مارکا: رئال مادرید در دومین دوران طلایی خود به سر می‌برد. تیمی که با کسب 17 جام شبیه به دوران دی استفانو شده است. دی استفانو هم با ورودش به رئال همه چیز را تغییر داد. از جمله کسب پنج چمپیونزلیگ پیاپی؛ تیم دی استفانو هم 17 جام کسب کرده بود. روند قهرمانی این تیم با جدایی کریستیانو متوقف نشده است.

ال کونفیدنشال: مشکل بین سولاری و ایسکو قابل حل نیست، اگر سولاری فصل بعد بماند ایسکو رفتنی است.

رئال مادرید همچنان امیدوار است که عدم رعایت قوانین فیرپلی مالی توسط پی اس جی به سودش تمام شود. رئال امیدوار است که تیم فرانسوی مجبور به فروش یکی از ستارگان گران‌قیمتش یعنی نیمار یا امباپه شود و امیدوار است که بتواند آنها را به خدمت بگیرد.

لوکا مودریچ به عنوان بهترین بازیکن سال 2018 از نگاه نشریه‌ی گاردین توسط 225 کارشناس از 69 کشور انتخاب شد.

مارکا: یورنته هیچ‌گاه دست از تلاش نمی‌کشد چرا که پدرش تنها چهار کلمه به او گفته است:
تلاش زیاد، وجدان آرام! مارکوس با توجه به همین حرف‌های پدرش در تمام این مدت تلاش کرد، تا بالاخره فرصت بازی و درخشیدن نصیبش شود.

اسپورت كاتالان: رئال مادرید برای فروش گرت بیل بازیکن ولزی 180 میلیون یورو می‌خواهد.

آ اس: پاریس سن ژرمن امیدش را از دست داده است. این باشگاه باید ۱۷۰ میلیون یورو ذخیره داشته باشد که با فروش یکی از ستاره‌هایش، نیمار یا امباپه می‌تواند از پس این رقم بربیاید. بارسلونا و چند باشگاه دیگر شرایط این باشگاه پاریسی را زیرنظر دارند.

به گزارش Bola: مونیر الحدادی نمی‌خواهد تا پایان قراردادش که تا پایان فصل است، در بارسلونا بماند. بازیکن می‌خواهد در ژانویه تیم را ترک کند.

اسپورت: مونیر الحدادی با بارسلونا برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده است و در انتهای فصل قرارداد او به پایان می‌رسد و می‌تواند با هر باشگاهی مذاکره کند.

موندو: در ماه مى، پدر دى يانگ و نماینده‌اش در بارسلونا بودند و از امکانات باشگاه بارسلونا بازدید کردند.

اکیپ: عثمان دمبله در ترکیب منتخب بهترین بازیکنان فرانسوی شاغل در اروپا این هفته قرار گرفته است.

اوندا سر: رئال مادرید می‌خواهد برای خرید هازارد، ایسکو و کواچیچ را وارد معامله کند.

39 سال پیش در چنین روزی آلفردو دی استفانو اسطوره رئال مادرید موفق شد سوپر توپ طلا را كسب كند. حریف‌های او برای کسب این جایزه پلاتینی فرانسوی و کرایف هلندی بودند.

به نقل از آ اس: لوکاس هرناندز در این زمستان به بایرن مونیخ نمی‌رود و حداقل تا تابستان در اتلتیکو مادرید می‌ماند.

کلوپ: از حالا باید حتی بهتر از قبل بازی کنیم. اگر مصدومان جدیدی داشته باشیم، نگاهی به بازار نقل و انتقالات خواهیم انداخت.

آنچلوتی: اگر می‌خواهید به لئو مسی تبدیل شوید، بنابراین مسیرتان به ژنتیک هم بستگی دارد ولی می‌توانید سخت تلاش کنید تا هر روز بهتر از قبل باشید.

اسپورت: با وجود عملکرد قوی و ممتاز دمبله در این فصل، باشگاه هیچ‌وقت به فکر فروش دمبله نبوده است. باشگاه به او اعتماد دارد چون معتقد است که او آینده خوبی دارد.

مدیاست‌اسپورت: لئوناردو مدیر اجرایی میلان در حال پروژه معاوضه هیگواین و موراتا است؛ مسئولان چلسی هم از این معامله استقبال کرده‌اند.

توتواسپورت: یوونتوس در ژانویه برای خرید پوگبا یا ایسکو اقدام خواهد کرد.

کوریره دلا اسپرت: بعد از تمدیدِ قراردادِ ساندرو، یوونتوس در حال تصمیم‌گیری برای پیشنهادِ قراردادی جدید به ماریو مانژوکیچ می‌باشد.

لوکا مارکتی خبرنگار اسکای‌ایتالیا: "در حال حاضر فکر نمی‌کنم معاوضه ایگوایین و موراتا انجام شود، چرا که این تنها خواسته چلسی بوده و میلان مایل به انجام آن نیست. اگر ایگوایین مایل به جدایی باشد و درخواست خروج دهد، در آن صورت اوضاع می‌تواند تغییر کند."

رسمی: یوونتوس اعلام کرد پس درمان محافظه‌کارانه مداوم خوان کوادرادو رو‌ به پیشرفت است. در حال حاضر، علائم کافی برای انجام عمل جراحی دیده نمی‌شود.