نیم‌نگاه آلگری به حضور روی نیمکت تاتنهام

ماسیمیلیانو آلگری سرمربی سابق باشگاه یوونتوس با توجه به نتایج ضعیف اسپرز و شایعات جدایی مائوریسیو پوچتینو، نیم‌نگاهی به حضور روی نیمکت تاتنهام دوخته و به مسئولان این باشگاه نیز از طریق مدیربرنامه‌هایش چراغ سبز نشان داده است....

ماسیمیلیانو آلگری سرمربی سابق باشگاه یوونتوس با توجه به نتایج ضعیف اسپرز و شایعات جدایی مائوریسیو پوچتینو، نیم‌نگاهی به حضور روی نیمکت تاتنهام دوخته و به مسئولان این باشگاه نیز از طریق مدیربرنامه‌هایش چراغ سبز نشان داده است.

به گزارش مدال، باشگاه تاتنهام نایب قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا، فصل جاری عملکرد خوبی نداشته و حتی از جام اتحادیه هم با شکست برابر کالچستر یونایتد کنار رفت تا انتقادات از «مائوریسیو پوچیتینو» سرمربی نامدار اسپرز به بالاترین حد خود در سال‌های اخیر برسد.

در این بین نشریه «سان» مدعی شد که «ماسیمیلیانو آلگری» سرمربی 52 ساله و سابق باشگاه یوونتوس آماده است در صورت جدایی پوچتینو هدایت تاتنهام را برعهده بگیرد.

آلگری که با یوونتوس پنج سری‌آ، چهار جام حذفی و دو نایب قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا در پنج سال کسب کرد، پایان فصل گذشته از بیانکونری جدا شد و هنوز با تیمی به توافق نرسیده است. البته از طرفی نیز «براندن راجرز» سرمربی لسترسیتی هم تمایل دارد در صورت جدایی پوچتینو جانشین او شود.

در حال حاضر شرایط پوچتینو در تاتنهام اصلا خوب نیست و امکان هر اتفاقی وجود دارد اما به نظر می‌رسد نزدیک‌ترین گزینه سرمربی سابق بانوی پیر باشد.

بیشتر بخوانید:

چشمک پوچتینو به پرز و رئال مادرید

تگ ها


ماسیملیانو آلگری آلگری تاتنهام تاتنهام اسپرز یوونتوس بیانکونری بانوی پیر لیگ برتر انگلیس مائوریسیو پوچتینو جانشین پوچتینو فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال