نیوولز و استفاده جالب از ادای احترام مسی به مارادونا

باشگاه نیوولز اولدبویز آرژانتین قصد دارد پیراهن کلاسیکو دیه گو مارادونا در فصل ۹۴-۱۹۹۳ را به فروش برساند....

به گزارش "ورزش سه"، ۴ روز پس از درگذشت دیه گو مارادونا که جهان فوتبال را سوگوار کرد، لیونل مسی فرصتی مناسب برای گرامیداشت یاد این اسطوره فقید پیدا کرد.

بسیاری منتظر بازی امروز بارسا و اوساسونا و مشاهده واکنش لیونل مسی بودند.

دقیقه ۷۲ بازی با اوساسونا روی یک حرکت انفرادی و از بیرون محوطه جریمه توانست شوتی دیدنی را روانه دروازه کند و گل چهارم بارسا را به زیبایی به ثمر برساند. مسی پس از این گل حرکتی ویژه را مدنظر داشت. او به کنار زمین و مقابل دوربین ها رفت و پیراهنش را از تن خارج کرد. مسی زیر پیراهن بارسا پیراهن نیوولزاولدبویز را به تن داشت اما این یک پیراهن معمولی نبود؛ این پیراهن قرمز و مشکی شماره ۱۰ بود که دیه گو مارادونا فصل ۹۴-۱۹۹۳ آن را به تن داشت. مسی سپس بوسه ای به سمت آسمان فرستاد.

کاری که مسی انجام داد حالا می‌تواند به یک منبع درآمد خوب برای اولین تیم دوران بازی‌اش تبدیل شود. طبق گزارش نشریه اسپورت کاتالونیا؛ باشگاه نیوولز اولدبویز قصد دارد نسخه‌های کپی پیراهن شماره ۱۰ این تیم در فصل ۱۹۹۳ که به مارادونا تعلق داشت را در قالب بسته‌هایی به عنوان یادبود مارادونا در داخل و خارج آرژانتین به فروش برساند.

طبق گزارش رسانه‌های محلی؛ هزینه این بسته که شامل یک پیراهن، یک گواهی اصالت محصول و یک کتابچه درباره روزهای حضور مارادونا در نیوولز می‌شود. در داخل آرژانتین ۴ هزار و ۵۰۰ پزو (۵۵ دلار) است. این پیراهن در قالب یک بسته برتر هم ارائه می‌شود که شامل یک آلبوم از عکس‌های مارادونا است و قیمت آن ۹ هزار و ۷۰۰ پزو (۱۲۰ دلار) خواهد بود.

تگ ها


مارادونا لیونل مسی بارسلونا آرژانتین