نیوپورت 1 - 4 منچسترسیتی؛ پیروزی آسان سیتیزن‌ها با درخشش فودن +ویدیو

سیتی با درخشش فیل فودن به دور بعد جام حذفی صعود کرد...

منچسترسیتی توانست با نتیجه 1-4 از سد تیم نیوپورت کانتی عبور کند.
به گزارش مدال، سیتیرن‌ها که هفته هاست روی دور پیروزی گام بر می دارند، در نیمه اول موفق به گلزنی نشدند اما با درخشش در نیمه دوم موفق به کسب پیروزی برابر نیوپورت کانتی شدند.

بر خلاف انتظار نیوپورت بازی را بهتر آغاز کرد و می توانست در همان اوایل بازی به گل برسد اما ادرسون مانع رخ دادن این اتفاق شد. در ادامه سیتی کنترل بازی را در دست گرفت و در اواخر نیمه اول می توانست به گل برسد اما ضربه لروی سانه به دیرک دروازه برخورد کرد و در نهایت 45 دقیقه اول کم افت و خیز با تساوی بدون گل به پایان رسید.

اما بالاخره قفل دروازه رقیب گمنام در اوایل نیمه دوم باز شده و گل اول منچسترسیتی به نیوپورت توسط لروی سانه در دقیقه 51 به ثمر رسید. وینگر آلمانی در سمت چپ محوطه صاحب موقعیت شده و از زاویه‌ای نه چندان خوب و با بهره گیری از اشتباه دروازه بان نیوپورت موفق به گلزنی با یک ضربه محکم شد.

لحطاتی بعد دانیلو روی همکاری با گابریل ژسوس تا آستانه زدن گل دوم هم پیش رفت اما ضربه او به دیرک دروازه برخورد کرد. اما در دقیقه 75 فیل فودن موفق شد با ضربه ای دیدنی به گوشه دروازه حریف، زننده گل دوم سیتی لقب گیرد.

در دقیقه 89 نیوپورت توسط آموند یکی از گل ها را جبران کرد اما فیل فودن لحظاتی بعد باز هم برای سیتی موفق به گلزنی شد و در دقیقه 94 نیز ریاض محرز نام خود را در بین گلزنان ثبت کرد تا سیتی 1-4 نیوپورت را مغلوب کند.