نیوکاسل با مالک عربستانی منچسترسیتی می‌شود!

ستاره سابق نیوکاسل می‌گوید خرید این باشگاه توسط عربستان سعودی به یک انقلاب در باشگاه منجر شده و حتی می‌تواند آنها را آماده قهرمانی در لیگ برتر کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جرمین جناس، ستاره سابق نیوکاسل و کارشناس فوتبال انگلیس به حمایت از خرید این باشگاه توسط محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی می‌گوید اگر این قرارداد خرید ۳۰۰ میلیون پوندی عملی شود در باشگاه نیوکاسل انقلابی اساسی اتفاق خواهد افتاد و این تیم در ادامه حتی قادر به فتح لیگ برتر جزیره خواهد بود.

روز گذشته اعلام شد مایک اشلی مالک نیوکاسل در حال مذاکره با کنسرسیومی است که قصد خرید باشگاه را از او دارد. مایک اشلی بعد از سیزده سال به دست داشتن مالکیت نیوکاسل حالا قصد فروش آن را به کنسرسیومی دارد که گفته می‌شود هدایت آن در دست عربستان سعودی بوده و عملا توسط محمد بن سلمان، ولیعهد این کشور اداره می‌شود.

جرمین جناس که در گذشته ستاره نیوکاسل بوده و حالا در انگلیس به عنوان کارشناس فوتبال فعالیت می‌کند از این تغییر مالکیت حمایت کرده و می‌گوید مالکین جدید می‌توانند روح‌ جاه‌طلبی که در دوران مایک اشلی از نیوکاسل رخت بربسته بود را دوباره احیا کنند.

جناس به روزنامه میرر گفت:" این کنسرسیوم وقتی مالک باشگاه شود خرج خواهد کرد و نیامده که فقط این باشگاه را خریداری کرده و بعد رهایش کند. این روزها برای یک شرکت بزرگ تجاری سرمایه‌گذاری کردن در باشگاه‌های لیگ برتری با هدف رسیدن به چهار تیم اول جدول، سرمایه‌گذاری ایده‌آلی است".

ستاره سابق نیوکاسل در ادامه اضافه کرد:" ساختار نیوکاسل باید کاملا زیر و رو شود. در دو سه سال آینده هفتاد درصد بازیکنان فعلی ما باید عوض شوند. این کار بزرگی است و تنها شرکتهای بزرگ و ثروتمند از پسش برمی‌آیند. نیوکاسل با مالکین ثروتمند حتی می‌تواند مسیر منچسترسیتی را دنبال کرده و مثل آنها به یکی از غولهای اصلی فوتبال انگلیس تبدیل شود".

بیشتر بخوانید:
فرانچسکو توتی، مدیر برنامه جدید ستاره ایتالیایی؟
سرخیو آگوئرو و یادآوری یک خاطره شیرین
برنامه ستین برای بارسا: هم نیمار، هم لائوتارو

تگ ها


فوتبال جهان لیگ برتر انگلیس جرمین جناس نیوکاسل عربستان نیوکاسل فوتبال