نیوکاسل ۱ - ۰ منچستریونایتد؛ کابوس سولسشر تمامی ندارد

منچستریونایتد در ادامه نتایج ضعیف این فصل، این بار مقابل نیوکاسل شکست را پذیرا شد تا فشارها روی سولسشر بیش از پیش شود...

نیوکاسل ۱ - ۰ منچستریونایتد؛ کابوس سولسشر تمامی ندارد

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، نیوکاسل در سنت جیمزز پارک میزبان منچستریونایتد بود که این بازی در نهایت با برتری ۰-۱ شاگردان استیو بروس به پایان رسید.

دیدار دو تیم در حالی آغاز شد که میزبان توپ و میدان را در اختیار داشت و برنامه خود را نفوذ از جناحین قرار داده بود. ویلمز و سن‌مکسیمین از چپ و راست خطرناک بودند و یونایتد در لاک دفاعی فرو رفته بود.

تلاش‌های دو تیم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۲۷، ضربه والی زیبای متیو لانگستف روی تیرک افقی دروازه دخیا فرود آمد تا افسوس هواداران در ورزشگاه طنین‌انداز شود. بازی دو تیم پربرخورد دنبال می‌شد و هر دو هافبک وسط شیاطین سرخ یعنی فرد و مک‌تامینی از داور کارت زرد گرفتند تا در ادامه دست به عصا حرکت کنند.

در واپسین لحظات نیمه اول روی کرنری که خوان ماتا ارسال کرده بود، ضربه سر هری مگوایر با بی‌دقتی از کنار دروازه به بیرون رفت تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

میزبان نیمه دوم را هم خوب آغاز کرد و بیشتر صاحب توپ و میدان بود. اما در دقیقه ۵۹، دنیل جیمز تا آستانه گلزنی پیش رفت اما برای زدن ضربه سر تنها چند سانتیمتر کم آورد. سرمربیان دو تیم تغییراتی در ترکیب خود ایجاد کردند و بازی جان تازه‌ای گرفت.

سرانجام در دقیقه ۷۱، نیوکاسل روی یک ضدحمله و پاس عالی سن‌مکسیمین، ویلمز صاحب توپ شد و پاس کات‌بک او را متیو لانگستف به گل اول میزبان تبدیل کرد. نیوکاسل در ادامه با حمایت هواداران مقابل حملات شیاطین سرخ مقاومت کردند و این دیدار در نهایت با برتری میزبان به پایان رسید. نیوکاسل با این پیروزی ۸ امتیازی شد و تا رده پانزدهم بالا آمد، این در حالیست که یونایتد همچنان در رده دوازدهم جدول به سر می‌برد.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی نیوکاسل 1 - 0 منچستر یونایتد/ ویدیو

سولسشر: زمان داشته باشم موفق می‌شوم

نیوکاسل ۱ - ۰ منچستریونایتد؛ کابوس سولسشر تمامی ندارد

تگ ها


سنت جیمزز پارک هفته هشتم لیگ جزیره فوتبال جهان شیاطین سرخ اوله گونار سولسشر منچستر یونایتد نیوکاسل نیوکاسل-منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال