نیوکاسل و تاتنهام؛ مشتریان لیگ برتری گتوزو

قرارداد جنارو گتوزو، سرمربی ناپولی، با این باشگاه به پایان رسیده و انتظار می رود که او در تابستان این باشگاه ایتالیایی را ترک کند....

به گزارش "ورزش سه"، نام جنارو گتوزو نیز به لیست سرمربیانی که شانس هدایت تاتنهام در فصل بعد را دارند، اضافه شد.

گزارش ها در ایتالیا حاکی از آن است که دنیل لوی، مالک تاتنهام، گتوزو را زیر نظر داشته و او نیز در کنار آنتونیو کونته و سیمونه اینزاگی از گزینه های هدایت این تیم است.

گتوزو از سال ۲۰۱۹ هدایت ناپولی را بر عهده دارد و در فصل گذشته توانست به همراه این تیم به قهرمانی در کوپا ایتالیا برسد. در این فصل نیز ناپولی در یک بازی مانده به پایان فصل اکنون در رده چهارم جدول قرار دارد و کسب رده تاپ فور و کسب سهمیه چمپیونزلیگ اکنون در دستان گتوزو و شاگردانش است. اما  با توجه به اختلافاتی که در طول فصل بین این سرمربی و اورلیو دی لورنتیس، مالک باشگاه ناپولی، به وجود آمد، به نظر می رسد که او در پایان فصل ناپل را ترک کند.

رسانه های ایتالیایی هفته گذشته نیز ادعا کردند که نیوکاسل با گتوزو تماس گرفته است، هر چند به نظر می رسد که این ادعاها پایه و اساس محکمی نداشته و نیوکاسل با استیو بروس، سرمربی فعلی این تیم، فصل بعد را نیز شروع کند. البته مگر اینکه مایک اشلی، مالک این باشگاه، نظرش را دراین باره تغییر دهد.

همچنین توتواسپورت ادعا کرده بود که یوونتوس نیز گتوزو را به عنوان یکی از گزینه های هدایت این تیم و جانشینی پیرلو در نظر دارد و فیورنتینا نیز قبل از یووه دست به کار شده و این تیم نیز از مشتاقان همکاری با هافبک سابق تیم ملی ایتالیا است.

تگ ها


گنارو گتوزو ناپولی