نیوکاسل 2 - 1 منچسترسیتی؛ بازگشت کلاغ‌ها تقدیم به لیورپول +ویدیو

سیتی در دیداری دور از خانه شکست خورد...

تیم منچستر سیتی در حالی که تا اواخر بازی از میزبان خود پیش بود، با نتیجه 2 بر 1 بازی را واگذار کرد تا قهرمانی را بیشتر از همیشه دور از دسترس ببیند.

به گزارش مدال، از ساعت 23:30 امشب تیم‌های نیوکاسل و منچستر سیتی در چارچوب هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر انگلیس مقابل هم قرار گرفتند.

منچستر سیتی بازی را طوفانی آغاز کرد و در همان دقیقه 1 سرخیو آگوئرو گل اول را به ثمر رساند. پس از این گل بازی آرام دنبال شد و دو تیم محتاطانه عمل کردند.در ادامه تلاش هر دو تیم برای گلزنی در نیمه نخست ثمری نداشت و بازی در این نیمه با برتری 1 بر 0 سیتیزن‌ها خاتمه یافت.

نیمه دوم با حملات نیوکاسل میزبان همراه بود و شاگردان رافا بنیتز یک پارچه حمله شدند. منچستر سیتی درون لاک دفاعی فرو رفته بود و چاره‌ای جز دفاع کردن نداشت. فشار کلاغ‌ها ادامه داشت تا این که سرانجام روندون در دقیقه 66 قفل دروازه ادرسون را شکست و کار را به تساوی کشید. بازیکنان نیوکاسل که بعد از این گل روحیه گرفته بودند به حملات خود ادامه دادند و در دقیقه 80 صاحب یک ضربه پنالتی شدند. ریچی پشت توپ رفت و کامبک را کامل کرد. شاگردان گواردیولا بازی برده را با باخت عوض کردند. در نهایت این دیدار با نتیجه 2 بر 1 به سود نیوکاسل همراه بود.