نیکبخت: استقلال خیلی راحت بازیکن از دست می‌دهد

علیرضا نیکبخت بازیکن سابق باشگاه استقلال تهران از نحوه مدیریت بازیکنان و فعالیت مدیران تیم در حفظ بازیکنان فعلی ناراضی است و اعتقاد دارد که آنها خیلی راحت بازیکن از دست می‌دهند....

به گزارش مدال، نیکبخت با اشاره به شرایط فعلی تیم فوتبال استقلال و حضور استراماچونی در این تیم اظهار داشت: استقلال بر خلاف سال‌های گذشته، امسال تمرینات را زودتر شروع کرد و طبیعتاً استراماچونی هم به گذشت زمان بیشتر با تیم، بازیکنان و فضای فوتبال ایران آشنا می‌شود. به‌هرحال استقلال نسبت به فصل گذشته تغییرات نسبتاً زیادی داشته است و سرمربی جدید هم قصد دارد تیم را به هماهنگی برساند. باید منتظر شروع لیگ باشیم تا ببینیم استقلال چه شرایطی دارد، اما امیدوارم در فصل جدید نتایج خوبی بگیرد و هوادارانش را خوشحال کند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا استراماچونی می‌تواند استقلال را به قهرمانی لیگ برتر برساند یا خیر، تصریح کرد: از حالا نمی‌توان در این زمینه پیش‌بینی محکمی داشت و قضاوت در مورد استراماچونی زود است. این مربی در فوتبال ایتالیا مربیگری کرده، اما شرایط فوتبال ایران متفاوت است. او برای شناخت از استقلال و فوتبال ایران نیاز به زمان دارد و این زمان باید در اختیار سرمربی قرار بگیرد. بازیکنان جدید هم نیاز به زمان دارند. باشگاه به خاطر عملکرد این بازیکنان در فصل گذشته سراغ آنها رفت، اما بازی در پرسپولیس و استقلال شرایط خاص خودش را دارد و هر بازیکنی نمی‌تواند در این دو تیم به ستاره و بازیکن بزرگ تبدیل شود.

نیکبخت در مورد اینکه چند بازیکن تأثیرگذار استقلال از این تیم جدا شده‌اند، خاطرنشان کرد: این شرایط در سال‌های گذشته هم وجود داشته است. متأسفانه استقلال مثل آب خوردن بازیکن از دست می‌دهد. باشگاه باید طوری با بازیکن قرارداد ببندد که چند سال از سرمایه‌اش استفاده کند، نه اینکه خیلی راحت بازیکن را از دست بدهد. خیلی از این نفراتی که امسال و پارسال از استقلال جدا شدند، می‌توانستند به تیم کمک کنند.

بیشتر بخوانید:

نیکبخت‌واحدی: استقلال با باخت در دربی از کورس قهرمانی جا ماند

تگ ها


نیکبخت واحدی علیرضا نیکبخت استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال