نیکبخت: بازیکنان تاثیرگذاری از استقلال جدا شدند

پیشکسوت باشگاه استقلال معتقد است که بازیکنان جداشده از تیم تاثیرگذار بوده‌اند و می‌توانستند به استقلال در لیگ نوزدهم کمک کنند....

به گزارش مدال، «علیرضا واحدی نیکبخت» اظهار داشت: این روزها اخباری درباره پرونده پروپیئچ شنیده می‌شود که امیدوارم ماجرای این بازیکن که برای استقلال کوچک‌ترین بازدهی را نداشت هر چه سریع‌تر به پایان برسد.

وی افزود: مدیران استقلال اعلام کرده اند خطری این باشگاه را محروم نمی‌کند و امیدواریم چنین موضوعی حقیقت داشته باشد و با اعلام رسمی فیفا پرونده‌ای که در ماه‌های اخیر حسابی هواداران را نگران کرده است برطرف شود.

بازیکن پیشین استقلال خاطرنشان کرد: استقلال در فصل نقل و انتقالات بازیکنانی را از دست داد که می‌توانستند به این تیم در لیگ نوزدهم کمک کنند و تجربه زیادی در سال‌های حضورشان در استقلال داشتند اما متأسفانه اتفاقاتی رقم خورد که از استقلال بر خلاف میل باطنی شأن رفتند.

نیکبخت تصریح کرد: بازیکنانی به عضویت استقلال درآمده اند که در تیم‌های سابق خود عملکرد خوبی داشتند، اما اینکه می‌توانند با پیراهن آبی عملکرد خوبی داشته باشند یا خیر هنوز مشخص نیست و باید تا شروع لیگ نوزدهم صبر کرد اما امیدوارم برای تیمی که میلیون‌ها هوادار دارد مهره‌های تأثیرگذاری باشند.

پیشکسوت استقلال در پایان گفت: استقلال در سال‌های اخیر در لیگ برتر به موفقیت نرسیده و همه انتظار دارند تا بتواند با استراماچونی به این ناکامی‌ها پایان دهند و هیچ چیزی جز قهرمانی آنها را راضی نخواهد کرد.
بیشتر بخوانید:
نیکبخت: استقلال خیلی راحت بازیکن از دست می‌دهد

 

تگ ها


نیکبخت واحدی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال