نیکبخت: ۲۰ سال پیش مربی شجاعی بودم

سرمربی موقت تراکتور اظهار داشت که تیمش تنها فرصت دو جلسه تمرین با کادر فنی جدید را داشته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، علی نیکبخت، سرمربی موقت تیم تراکتور در نشست خبری پیش از بازی با ماشین سازی حضور یافت. صحبت های وی را در ادامه می خوانید:

امیدوارم بتوانم موفقیت های قبلی در تبریز را تکرار کنم

بعد از ۱۵ سال بازهم در شهر خوب تبریز حضور یافتم تا بتوانم خادم فوتبال این شهر باشم. آن دوره خدا به من لطف کرد و توانستیم با مدیریت خوب نتایج خوبی بگیریم امیدوارم که بتوانیم این بار هم نتایج خوبی کسب کرده و باعث خوشحالی هوادارن شویم. ابتدا لازم است که از پیشکسوتان و بزرگان فوتبال تبریز کسب اجازه کرده و از کادر فنی قبلی بابت زحماتشان تشکر کنم.

دو جلسه فرصت تمرین با تیم را داشتیم

ما دو جلسه فرصت تمرین با تیم را داشتیم. به لحاظ حضور بازیکنان بااستعداد و بزرگ، هماهنگی که آقای شجاعی مدنظر داشتند به وجود آمد. حتما تغییرات در تیم وجود خواهد داشت ولی این موضوع زمانبر خواهد بود. انشالله که بتوانیم بازی تماشاگر پسندی داشته باشیم.

غایبان تراکتور در بازی فردا

آقای شجاعی جواب تست شان خواهد رسید و مشخص می شود که می توانند بازی کنند یا خیر. آقای خانزاده را هم در بازی فردا نخواهیم داشت.

۲۰ سال پیش مربی آقای شجاعی بودم

من حدود ۲۰ سال پیش مربی آقای شجاعی بودم و اینک با ایشان همکار هستم. این باعث خوشحالی ام است. تشکر می کنم که از مدیریت باشگاه بابت این اطمینان و امیدوارم که با رخت بر برستن کرونا، شاهد به وجود آمدن شور و شعف در ورزشگاه‌ها باشیم.

بیشتر بخوانید:

ورود کی روش ممنوع؛ دست کم تا پایان فصل

سرمربی تراکتور کیست؟ نیکبخت یا شجاعی؟

 

 

تگ ها


تراکتور فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال