نیکبخت: نمی شود بعد از ۲ بازی سرمربی را عوض کرد

پیشکسوت تیم استقلال مدعی است بازیکنان باید روحیه خودشان را نبازند و بدانند هنوز چیزی از دست نرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در دیدار مقابل فولاد بازی را واگذار کرد و پس از این مسابقه، حواشی زیادی پیرامون این تیم به وجود آمد. علیرضا واحدی نیکبخت پیشکسوت استقلال مدعی است در صورتی که این حواشی از دور و بر استقلال جمع شود، آنها مدعی اصلی قهرمانی خواهند بود.


نیکبخت در مورد حواشی پیش آمده در استقلال پس از دیدار مقابل فولاد گفت: این بازی که من دیدم، بیشتر جنگ روانی بود و اینکه مربیان از ابتدای بازی با یک جنگ روانی وارد زمین شدند. بخاطر حساسیت بازی و اینکه افراد روی نیمکت دو تیم استقلالی بودند، این کار را سخت کرد. به نظر من حواشی که به وجود آمد، قشنگ نبود.


وی در مورد عملکرد محمود فکری و حاشیه های پیش آمده و اینکه گفته می شود ممکن است او از استقلال جدا شود گفت: مگر می شود بعد از ۲ بازی مربی تیم را عوض کرد؟ کسی که این فیلم را منتشر کرده است، باید بیشتر مجازات شود. در حریم شخصی مربی که عصبانی بوده است حرفی زده و نباید این اتفاق رخ می داد.


بازیکن سابق استقلال در مورد دیاباته و اتفاقات رخ داده میان او و فکری گفت: دیاباته بازیکن خوبی است. بعید می دانم که او وارد حاشیه شود و امیدوارم این اتفاق رخ ندهد. او نشان داده بازیکن خوبی است.


وی درباره انتقادات مطرح شده از فرشید باقری نیز گفت: زمانی که تیم بازی را می بازد، هر بازیکنی به یک طریقی مقصر شناخته می شود. فرشید باقری نیز از این قاعده مستثنی نیست. امیدوارم بازیکنان بتوانند به خودشان بیایند و بدانند هنوز چیزی از دست نرفته است. این بازیکنان باید بدانند پیراهن چه تیمی را بر تن کرده اند و اگر زودتر این حواشی جمع شود، به نفع استقلال است.


نیکبخت درخصوص عملکرد استقلال با فکری پس از پایان هفته دوم گفت: نمی شود بعد از ۲ بازی در مورد عملکرد تیم نظر داد و یا روی آن حساب باز کرد. ولی به نظرم می توان به این تیم امیدوار بود.
نیکبخت درباره عدم دعوت از وریا غفوری به تیم ملی گفت: این سوال را باید از سرمربی تیم ملی پرسید. چرا که وریا هم برای استقلال خوب بازی می کند و گل هم می زند. باید دید تفکرات مربی تیم ملی چگونه است که او را دعوت نمی کند. ولی به نظر من وریا یکی از آماده ترین بازیکنان استقلال است و امیدوارم زود به تیم ملی دعوت شود.
نیکبخت درباره انتقادات از فکری بخاطر کمک هایش از جمله برهانی و عمران زاده و کم تجربه بودن آنها گفت: این را قبول ندارم. به نظر من این استقلال می تواند مدعی قهرمانی باشد به شرطی که حواشی دور و بر این تیم جمع شود. زمانی که مدیر خوب نداشته باشید، نمی توانید پول خوبی به بازیکن و تیم بدهید و تمرکز تیم به هم می ریزد و حواشی از همینجا شروع می شود.
وی در مورد سرانجام حضورش در گل ریحان گفت: من با این تیم قطع همکاری کردم و شنیدم این تیم منحل شده است. زمانی که یک تیمی خصوصی بسته می شود، باید عواقب آن را نیز پذیرفت.

تگ ها


استقلال تهران علیرضا نیکبخت واحدی