نیکبخت واحدی: امیدوارم چهره محبوب مجیدی را خراب نکنند

پیشکسوت استقلال گفت: «فرهاد مجیدی» با آمدن به استقلال کار بزرگی را انجام داد....

به گزارش مدال و به نقل از ایرنا، علیرضا نیکبخت واحدی اظهار داشت: «فرهاد مجیدی» با آمدن به استقلال کار بزرگی را انجام داد و از صمیم قلب آرزو می‌کنم آقایانی که وی را به استقلال آوردند، این چهره محبوب را خراب نکنند. اتفاقی که باید رخ ‌می‌داد به وقوع پیوست و «فرهاد مجیدی» سکان هدایت استقلال  را بر عهده گرفت.

وی افزود: امیدوارم بستر و امکانات لازم را برای «فرهاد مجیدی» آماده کنند تا او بتواند در استقلال بهترین نتایج را به ارمغان آورد.

پیشکسوت استقلال تصریح کرد: برخی‌ها می‌گویند مربیگری در استقلال برای مجیدی زود بود، اما دیدگاه من متفاوت با آنهاست. مگر «لوییس انریکه» چند سالش بود که هدایت بارسلونا را به او سپردند؟ انریکه در ۳۷ سالگی سرمربی یکی ازبزرگ‌ترین تیم‌های فوتبال جهان شد.

وی تاکید کرد: اگر بازیکنان استقلال تلاش کنند راه برای «فرهاد مجیدی» هموار خواهد شد تا او بتواند راحت‌تر کارش را در استقلال به عنوان سرمربی دنبال کند.

بازیکن پیشین استقلال در پایان گفت: بود و نبود فتحی به عنوان مدیرعامل در استقلال تفاوتی نداشت و امیدوارم «اسماعیل خلیل‌زاده» در این مدت که سرپرستی استقلال را برعهده دارد نتایج خوبی کسب کند نه این‌که بر مشکلات استقلال اضافه کند.

 

بیشتر بخوانید:

اظهارات پیشکسوت استقلال درمورد نقل و انتقالات و حفظ تبریزی و دشتی

تگ ها


باشگاه استقلال اخبار استقلال پیشکسوت استقلال علیرضا نیکبخت واحدی فرهاد مجیدی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال