هاجسون: دله آلی شیرجه نمی زند و متقلب نیست

روی هاجسون، با آن دسته از افراردی که دله آلی را در زمره شیرجه زنان قرار می دهند، موافق نیست و او را بازیکنی به دور از تقلب و نیرنگ می داند ......

روی هاجسون، با آن دسته از افراردی که دله آلی را در زمره شیرجه زنان قرار می دهند، موافق نیست و او را بازیکنی به دور از تقلب و نیرنگ می داند.
به گزارش ESPN، سرمربی کریستال پالاس در مصاحبه قبل از بازی با تاتنهام، درباره افزایش مجدد هجمه بر روی آلی پس از کسب یک ضربه پنالتی به وسیله او برابر روچدیل، گفته است:
ما درباره تاتنهام و بازیکنان آن در گفتگوی تیمی حرف خواهیم زد ولی از دله آلی و شیرجه زدن چیزی نخواهیم گفت زیرا فکر نمی کنم او چنین کاری کند؛ به همین سادگی. او لا توپ می دود و مورد اصابت قرار می گیرد. در طول زمانی که با او (در تیم ملی انگلیس) کار می کردم، هیچ جنبه ای از بازی یا شخصیت خودش راغ نداشتم که بیانگر این باشد او بههر نحوی، تقلب می کند. بله، در محوطه جریمه او را می زنند و بر رویش خطا می کنند. برخی از این صحنه ها پنالتی اعلام می شوند و برخی دیگر نه و وقتی پنالتی اعلام نشود، مردم می گویند که او شیرجه زده است. این طبیعت فوتبال است ولی او مطمئنا تقلب نمی کند و شیرجه نمی زند.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر فوتبال