هاجسون: دیگر نمی‌خواهم نام ایسلند را بشونم

روی هاجسون، سرمربی انگلیس مدعی شد که دیگر نمی خواهد نام "ایسلند" را بشنود ......

روی هاجسون، سرمربی انگلیس مدعی شد که دیگر نمی خواهد نام "ایسلند" را بشنود.
 
به گزارش  مدال  به نقل  از "ورزش سه"، انگلیس در یورو 2016 و در مرحله حذفی مقابل ایسلند قرار گرفت و با نتیجه 2-1 مغلوب این تیم شد. پس از این شکست، هاجسون از سمت خود به عنوان سرمربی انگلیس استعفا کرد. حال او مدعی شد که دیگر نمی خواسته نام ایسلند را بشوند.
 
او گفت:" هیچگاه نمی خواستم نام ایسلند را بشنوم. بازی ما را شگفت زده کرده بود. همه چیز طوری پیش رفت که ما شکست بخوریم. نه مربیان بلکه حتی عملکرد بازیکنان. ما تمام تلاشمان را برای آماده کردن تیم برای دیدار با ایسلند کرده بودیم. تمرینات عالی بود و تیم با انگیزه بود.
 
 
با این ذهنیت وارد بازی شدیم که ما تیم برتری نسبت به حریف هستیم، بازیکنان بهتری داریم، در فرم بهتری هستیم، از لحاظ بدنی شرایط بهتری داریم، اعتماد به نفس بالایی داریم و .... . بازی شروع شد و خیلی سریع پیش افتادیم. ولی آنها خیلی سریع به گل رسیدند؛ سپس گل دوم نیز به ثمر رسید. اعتماد به نفس آنها بالا رفت و به دلایلی بازیکنان ما منجمد شدند. ترس منتشر شده در بازیکنان به وضوح قابل مشاهده بود و اعتماد به نفسشان از بین رفته بود. این فکر به ذهنم آمد که برای توقف این اتفاقات چه کار می توانم انجام دهم.
 
در طول نیمه دوم این فکر به سراغ شما می آید که «این اتفاق نمی تواند رخ دهد. در چه لحظه بدی قرار داریم. نمی توانیم با پیامدهایش کنار بیاییم». نیمی از شما تاکتیکی فکر می کنید و دیگر نیمه شما، احساسی. قلبتان سریع می زند زیرا در مسیر درستی قرار ندارید."

تگ ها


فوتبال