هادرزفیلد0 -3 چلسی؛ شروع پر قدرت ساری در لیگ برتر

روز دوم از هفته اوللیگ برتر انگلیسبا برگزاری چند دیدار از ساعت 18:30 امروز پیگیری شد که در یکی از این دیدار ها تیم فوتبال چلسی موفق شد با سرمربیگری ساری با حساب 2_0 در خانه هادرسفیلد به برتری دست پیدا کند ......

روز دوم از هفته اول لیگ برتر انگلیس با برگزاری چند دیدار از ساعت 18:30 امروز پیگیری شد که در یکی از این دیدار ها تیم فوتبال چلسی موفق شد با سرمربیگری ساری با حساب 2_0 در خانه هادرسفیلد به برتری دست پیدا کند.

ترکیب چلسی

کپا-آزپیلیکوئتا-رودیگر-لوئیز-آلونسو-کانته-جورجینیو-بارکلی-ویلیان-پدرو-موراتا

ترکیب هادرسفیلد

همر-کونگولو-هوگ-بیلینگ-موی-لوو-پریچارد-مونیه-زانکا-شیندلر-هادرگونا


شیر های لندنی در اولین حضور ساری و بازیکنانی مانند کپا و جورجینیو بازی را طوفانی آغاز کردند، توپ و میدان در نیمه اول این دیدار به صورت کامل در اختیار بازیکنان چلسی بود تا این که انگولو کانته هافبک فرانسوی آبی ها در محوطه جریمه با ضربه ای دقیق گل اول بازی را به ثمر رساند.

شاگردان ساری پس از این گل باز هم به حملات خود ادامه دادند تا این که در آخرین دقایق نیمه اول توسط جورجینو و از روی نقطه پنالتی گل دوم خود را به ثمر رساندند.

نیمه دوم این بازی هم بازی به طور کامل دست بازیکنان چلسی بود، حملات خطرنام چلسی در این نیمه باعث شد تا توپ چند بار با دیرک دروازه برخورد کند، حملات طوفانی بازیکنان چلسی باعث شد  در دقیقه یک بار دیگر جواب داد و پدرو مهاجم اسپانیایی این تیم با یک ضربه فنی موقعیت تک به تک را به گل تبدیل کرد.

در نهایت این دیدار در شبی که تیم میزبان هیچ حرفی برای گفتن نداشت با نتیجه 3_0 به سود چلسی به پایان رسید.

 

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر فوتبال