هادرسفیلد 0_1 آرسنال؛ ونگر با پیروزی رفت!

هادرسفیلد با بازیکنانی چون لوسی، هادرژونال، شیندر، کونگولو، لو، موی، هاگ، اینسه، پریچارد و مونی وارد این مسابقه شدند ......

هادرسفیلد با بازیکنانی چون لوسی، هادرژونال، شیندر، کونگولو، لو، موی، هاگ، اینسه، پریچارد و مونی وارد این مسابقه شدند.
آرسنال با ترکیب داوید اوسپینا، سناد کولاشیناچ، راب هلدینگ، شکودران مصطفی، هکتور بلرین، آرون رمزی، گرانیت ژاکا، الکس ایووبی، پیر امریک اوبامیانگ، هنریک مخیتاریان و الکساندر لاکازت قدم به میدان مسابقه گذاشتند.
با آغاز سوت نیمه اول دو تیم بازی متعادلی را ارائه کردند و حملات نصفه و نیمه ای روی چارچوب دروازه یکدیگر داشتند. در حالی که بازی تا دقیقه 37 بازی بدون گل دنبال می شد این تیم آرسنال بود که با یک ضد حمله خطرناک توانست توسط اوبامیانگ در دقیقه 38 دروازه هادرسفیلد را باز کند و 1-0 از حریف پیش بیفتد. در نهایت این دیدار  در نیمه اول با نتیجه 1-0 به سود آرسنال به پایان رسید.

با سوت آغاز نیمه دوم هادرسفیلد به میدان آمده بود تا مقابل چشمان هواداران خود بازنده نباشد. حملات دو تیم روی دروازه یکدیگر گلی در بر نداشت و بازی متعادلی را در نیمه دوم با یکدیگر داشتند. آرسنال تلاش می کند که با یک پیروزی خوب سرمربی پر آوازه خود را با خوبی و خوشی بدرقه کند. این بازی در پایان با نتیجه 1-0 به سود توپچی ها به اتمام رسید، تا آرسن ونگر با پیروزی لندن را ترک کند.

تگ ها


اخبار روز آرسنال لیگ برتر فوتبال