هادی از حضور در فینال بازماند/ فردا، جدال برای کسب برنز

......

 

نماینده وزن 125 کیلوگرم با شکست مقابل نفر سوم المپیک شانس حضور در فینال مسابقات جهانی کشتی آزاد و کسب مدال طلا را از دست داد.

به گزارش مدال، در ادامه مسابقات اوزان 61، 74، 86 و 125 کیلوگرم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان که از ظهر امروز در شهر بوداپست مجارستان آغاز شده است، پرویز هادی در وزن 125 کیلوگرم که تنها شانس ایران برای حضور در فینال بود، در مرحله نیمه‌نهایی مغلوب حریف گرجستانی شد و به دیدار رده‌بندی رفت.

در وزن 125 کیلوگرم پرویز هادی در دور اول با نتیجه 11 بر صفر از سد روبرت باران، دارنده مدال برنز اروپا از لهستان به پیروزی رسید. وی در دور دوم نیز با نتیجه 11 بر 2  مقابل ابراگیم سعیداف، دارنده مدال برنز المپیک از بلاروس به پیروزی رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. هادی در این مرحله به مصاف طاها آکگول، قهرمان المپیک و جهان از ترکیه رفت و با ارائه یک کشتی برتر با نتیجه 3 بر 2 حریف را شکست داد و گام به نیمه نهایی گذاشت.

وی در این مرحله به مصاف گنو پتریاشویلی، قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک از گرجستان رفت که با نتیجه 13 بر 6 مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. در این وزن 22 نفر حضور دارند.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس کشتی