هادی رضایی سرپرست کاروان توکیو باقی ماند

هادی رضایی سرمربی تیم والیبال نشسته و سرپرست کاروان توکیو باقی ماند، اما محمد تابع به جای او سرپرست دبیراجرایی کمیته پارالمپیک شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هادی رضایی که تا چند هفته قبل به عنوان دبیر اجرایی کمیته ملی المپیک فعالیت می کرد، ناگهان از سمت خود استعفا داد. با اینکه تصور می شد این استعفا به معنای کنار رفتن او از سمت سرپرستی کاروان ایران در پارالمپیک توکیو و سرمربیگری تیم ملی والیبال نشسته هم هست، اما امروز تصمیم دیگری اتخاذ شد. 


پیرو جلسه اخیر هیات رئیسه کمیته ملی پارالمپیک و نشست امروز محمود خسروی وفا، رئیس کمیته ملی پارالمپیک و هادی رضایی، دبیر اجرایی کمیته توافق شد که هادی رضایی همکاری خود را به عنوان سرپرست کاروان ایران در بازی‌های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ و همچنین سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ادامه دهد.


همچنین کمیته ملی پارالمپیک اعلام کرده با توجه به سوابق و تجارب  هادی رضایی طی چهار دهه گذشته از حضور وی به عنوان عضو ثابت و افتخاری هیات رئیسه این کمیته بهره مند خواهد شد.


از سوی دیگر محمد تابع، معاون فنی کمیته ملی پارالمپیک، نیز با صدور حکمی از سوی ریاست کمیته به عنوان سرپرست دبیر اجرایی منصوب شد.

بیشتر بخوانید:
برگزاری المپیاد جهانی آنلاین شطرنج در مرداد
ژاپن برای المپیک ۲۰۲۱ استارت زد
راهکاری برای مقابله با کرونا؛ تکواندو در فضای باز 

تگ ها


والیبال والیبال نشسته منهای فوتبال والیبال