هادی ساعی: امنیت اندونزی زیادخوب نیست،امیدوارم اتفاقی نیفتد

به گزارش مدال، هادی ساعی عضو هیات اجرایی کمیته ملی المپیک و یکی از اعضای سرپرستی این کمیته در سالن هندبال حاضر بود و از نزدیک بازی بچه های ایران را تماشا کرد ......

به گزارش مدال، هادی ساعی عضو هیات اجرایی کمیته ملی المپیک و یکی از اعضای سرپرستی این کمیته در سالن هندبال حاضر بود و از نزدیک بازی بچه های ایران را تماشا کرد.او که این روزها حسابی سرش شلوغ است برای دقایقی از هندبالیست ها گفت،درباره تکواندو کارها حرف زد و تا حدودی هم پیش بینی کرد که کاروان ایران احتمالا به چه مقامی در پایان بازی های آسیایی دست پیدا خواهد کرد.ساعی البته یک نگرانی هم دارد؛اینکه امنیت بازی ها در اندونزی پایین است.او ابراز امیدواری کرد تا برای کسی اتفاقی نیفتد.

*شما چند روز پیش به حومه جاکارتا رفتید و بازی ایران و عربستان را از نزدیک تماشا کردید.

بله خدا را شکر.آن بازی را که مساوی کردیم و با شکست دادن کره شمالی در بازی دیروز حالا بچه ها شانس های زیادی دارند.امیدوارم نه فقط فوتبال بلکه همه رشته های ما در بازی های آسیایی موفق باشند.

*در این بازی ظاهرا یک درگیری بین شما و یک مقام عربستانی پیش آمده بود.در این باره حرف می زنید؟

کدام درگیری؟درگیری نبود.دوستان شما آن را رسانه ای کرده بودند.اگر نه چیز خاصی نبود.

*شما شاهد شکست هندبالیست ها مقابل قطر بودید.تیمی چند ملیتی با کلی بازیکن خارجی.

خب این را دیگر همه می دانند که قطری ها اصلا قطری نیستند!هر بار که حمله می کردند می دیدیم که کلی بازیکن اروپایی روی دروازه ایران هستند.منتخب اروپا بودند.با این حال بچه های ما هم تلاش خودشان را کردند.شک ندارم که توانایی های آنها زیاد است و نباید با این فاصله می باختند.

*کره و قطر از تیم های خوب جهان هستند.خیلی ها پیش بینی می کنند که آنها فینالیست های این دوره باشند.

کره و قطر از بهترین ها هستند و عناوین مختلفی در رده های جهانی کسب کرده اند.این را نمی شود کتمان کرد.اما خب 4 تا از بهترین بازیکنان ما و لژیونرهای مان نبودند.با این حال همین بچه ها هم خیلی تلاش کردند و حسابی عرق ریختند تا در این بازی به موفقیت برسند.

*درباره تکواندو حرف می زنید؟به نظر شما چه اتفاقی برای بچه ها در این مسابقات خواهد افتاد.

تیم خوبی داریم.ضمن اینکه تکواندو همیشه بار زیادی را برای مدال آوری به دوش کشیده است.در دوره قبل بچه ها 4 مدال طلا داشتند و بهترین تیمی بودند که این نتایج را به دست آوردند.امیدوارم بچه ها بتوانند مثل گذشته انتظارات خانواده تکواندو را برآورده کنند.

*تکواندو کاری هست در ذهن شما که روی مدال آن حساب کرده باشید؟

بچه ها همه خوب هستند؟فقط باید خودشان را باور داشته باشند.یکی دو نفر در تیم جوان هستند که اگر خودشان را باور کنند می توانند کارهای بزرگی انجام بدهند.

*کاروان ایران در بازی های آسیایی اینچئون 21 مدال طلا کسب کرده بود.پیش بینی شما از این بازی ها در اندونزی چیست؟

این دوره کار کمی سخت است.کاروان ما کاروان بزرگی است و بچه ها همیشه با انگیزه.نمی شود چیزی را پیش بینی کرد و از قبل برای کشورها جایگاه در نظر گرفت.اما این دوره قزاقستان و خود اندونزی هم مدعی هستند.من که امیدوارم اتفاق های خوبی بیفتد.

*نظر شما درباره میزبانی اندونزی چیست؟به نظر می رسد که ضعف های زیادی دارند.

واقعا داریم اذیت می شویم.من خودم برای مسابقه فوتبال و هماهنگی های لازم 2 بار مسیر 4 ساعته را رفتم و برگشتم.برای دوچرخه سواری هم وضعیت به همین شکل است.انتظار ما این بود حداقل تیم هایی که در حومه شهر هستند در رفاه کامل باشند اما امکانات هتل بیشتر است.در دهکده ورزشکارها خیلی اذیت می شوند و بعید است که بشود کاری کرد.

*یک موضوع دیگری که خیلی توی چشم می زند امنیت بازی ها است.خیلی ها به دلیلاین مسئله گلایه دارند.

امنیت بازی ها که خیلی پایین است.انشاءالله که اتفاقی نیفتد.

تگ ها


بازی‌های آسیایی 2018 تکواندو