هادی طباطبایی: هیچکس جوابگوی بدهی‌های استقلال نیست

دروازه‌بان سابق استقلال از وضعیت این روزهای استقلال و بدهی‌های پرشمار باشگاه گله‌مند است و می‌گوید نگران آینده استقلال است....

دروازه‌بان سابق استقلال از وضعیت این روزهای استقلال و بدهی‌های پرشمار باشگاه گله‌مند است و می‌گوید نگران آینده استقلال است.

طباطبایی همچنین به ضعف باشگاه در جذب دستیار ایرانی برای استراماچونی اشاره کرده و معتقد است استقلال باید از آمدن این مربی ایتالیایی به عنوان یک فرصت بزرگ استفاده کند.
به گزارش مدال، طباطبایی در مورد قیمت استراماچونی می‌گوید: به هر حال ایشان از جمله مربیانی است که با فوتبال روز دنیا آشنا است و فوتبال را خوب بلد است اما اینجا چطور می خواهند کار کنند و چه شرایطی باشد را باید منتظر زمان باشیم و ببینیم چه اتفاقاتی خواهد افتاد.
طباطبایی به رفتن رحمتی نیز اشاره کرد و افزود: فعلا که دنبال جایگزین او هستند و منتظریم ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. در مورد جدایی رحمتی هم در آینده مفصل صحبت خواهم کرد اما الان باید ببینیم جایگزین او در تیم چه کسی خواهد بود.
وی در مورد رفتن شفر اظهار کرد: شفر را برداشتند که مربی بهتری بیاورند و در مورد این هزینه ها هم خودشان باید جواب بدهند. وقتی قرارداد بسته اند باید جوابگو هم باشند. من نگران استقلال هستم که در مورد این اتفاقات صحبت می کنیم.

بیشتر بخوانید:

طباطبایی: درباره رقم قرارداد گرو و نویمایر در سطح دنیا تحقیق کنید

تگ ها


فیلم هادی طباطبایی