هادی عقیلی : هر شب خواب تیم ملی را میبینم

......

 

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت- هادی عقیلی در گفت وگوی حضوری با برنامه نوددرباره این یک سال و نیم دوری اش از فوتبال گفت: یک سال و نیمی که گذشت برای من وحشتناک بود، امیدوارم برای هیچ فوتبالیستی اتفاق نیفتد، مشورتی که با یکسری مربیان عزیز که پیش از این با آنها کار کرده بودم و یک سری از دوستان داشتم به این نتیجه رسیدم که جدا شوم. دوشب قبل از بازی با سایپا بود که توسط مدیرباشگاه کنار گذاشته شدم، تماسی با رئیس هیات مدیره داشتم تا جدا شوم، من از چین پیشنهاد داشتم و می خواستم ادامه بدهم. به من گفتند صبر کن و پس از آن نیم فصل دوم را از دست دادم و پس از آن اجازه تمرین را نداشتم. من در آن زمان همه چیز را بخشیدم و گفتم چیزی نمی خواهم. من وقتی حرف های ضد و نقیض می شنیدم مجبور شدم صبر کنم، در انتهای سال که من مسافرت بودم، لیست مازاد را خواندند. بعد از چندین و چند بار تماس گرفتن و نامه نگاری به من رضایت نامه ندادند. بعد از آن درخواست بخشیدن مبلغ قرارداد سال قبل کردند و من مجبور بودم که در انجا بمانم. نیازی به بازی خداحافطی ندارم، فوتبالیست ها دوست دارند در زمین بازی خداحافظی کنند. خداحافظی وقتی بخواهد نمادین و سودجویانه باشد، دوست ندارم اتفاق بیفتد، می خواستم وقتی که سر حال باشم مثل اکنون، دوست داشتم در زمین بازی خداحافظی کنم که متاسفانه نشد.

 درباره اختلافش با سرمربیان: اختلافی با آقای استیماچ نداشتم و مطمئنا کار مدیریت وقت بود، کسی نیست که این موضوع را نداند که آقای استیماچ با من مشکلی نداشت و قبل از اخراج من برخورد خیلی خوبی با من کرد. بعد از آن ماجرا نمی دانم چه اتفاقی افتاد که کنار گذاشته شدم.  من با آقای ویسی کار نکرده بودم که بخواهم مشکل داشته باشم، شما می توانید مصاحبه های ضد و نقیض او را ببینید. من ابتدا در لیست مازاد بودم، پس از آن در برنامه ورزش و مردم گفتند مشکل هادی عقیلی با مدیریت است. او در اولین بازی در جواب خبرنگاری گفت، من احتیاجی به عقیلی ندارم و می خواهم در سپاهان انقلاب ایجاد کنم.نمی دانم چرا می خواستند به یکباره همه مارا کنار بگذارند، این انقلاب به ضرر تیم سپاهان شد، من  در هفته پنجم و ششم دیدم تیم سپاهان نمی تواند قهرمان شود. تیم سپاهان را اگر بخواهیم با تیم های خارجی قیاس کنیم همیشه جز سه تیم اول بوده ایم و شما کدام تیم را دیده اید به اسم جوانگرایی اینگونه همه بازیکنان را از تیم جدا کنند. سه سال پیش آقای کرانچار جوانگرایی کرد، مهدی شریفی در تراکتور است، علی کریمی لژیونر است، امین جهان عالیان را نابود کردند، امیرحسین کریمی در پیکان است، مرادمند در پدیده است. رضا میرزایی ، سعید قائدی فر و یا محمد روشندل را آقای استیماچ به سپاهان آوردند. خیلی دوست دارم اسامی که آقای ویسی به سپاهان آورده اند را  نام ببرند، وقتی آقای چپاروف به تیم اضافه شد، گفت اگر قرار باشد چپاروف را من بگیرم چرا عقیلی را نگه نداشتید، هفته بعد از آن به تیم برگشت و چپاروف که هم سن من است بازی هم کرد.

 درباره پشت پرده جدایی جنجالی از تیم ملی: من اشتباه کردم، نمی خواهم زیاد ورود کنم. بیشترین کسی که آسیب دید خودم بودم، بالاترین افتخار هر بازیکن حضور در تیم ملی است. من 69 بار برای تیم ملی بازی کرده ام می توانست این افتخار بسیار بیش تر شود. اتفاقاتی افتاد که دوست ندارم وارد بشوم اما در هفته 4 بار خواب بازی های تیم ملی را می بینم. موضوع من نیمکت نشینی نبود و تنها بازی با لبنان من نیمکت نشین بودم، مصدومیت سخت در قطر برای من پیش آمد. فکر کنم دو ماه و نیم از مسابقات دور بودم، در همان بازی اول مصدوم شدم و بازی با کره و یک دیدار دیگر را از دست دادم، پس از آن به اردوی تیم ملی آمدیم که آن شب اتفاق افتاد و من اردو را ترک کردم که بازهم از مردم عذرخواهی می کنم.

 درباره نامه ای که قرار بود، نوشته شود: یک روز آقای نکونام به من زنگ زد و گفت مهدی رحمتی قرار است به برنامه نود برود و عذرخواهی کند، او پیش از اینکه حرفی بزند من گفتم حاضر هستم از آقای کی روش خداحافظی کنم. او با آقای کی روش صحبت کرد و ایشان گفت هادی عذرخواهی نیاز ندارد و تنها در یک خبرگزاری از مردم عذرخواهی کند و به تیم ملی بازگردد، فردای آن روز آقای نبی به من زنگ زدند و گفتند باید یک نامه امضا کنید، من گفتم قطر هستم و نمی توانم آن نامه را امضا کنم. ایشان گفت مهدی رحمتی قرار است به اینجا بیاید و نامه را امضا کند و شما هم باید آن را امضا کنید.  من به جوادنکونام زنگ زدم و گفتم شما چیزی درباره نامه به من نگفته اید و چیزی هم که متن نامه درباره امنیت ملی بود که من امضا نکردم. نکونام به من گفت تو نباید نامه را امضا کنی، من با تو صحبت کرده ام و مشکلی نیست. بعد از آن دیدم آقای کی روش نامه را بالا بردو شوکه شدم. از اینکه از اردوی تیم ملی رفتم بسیار پشیمان هستم، از امضا نکردن نامه به هیچ وجه پشیمان نیستم، من از مردم عذرخواهی کرده ام و در خبرگزاری ها متن مصاحبه و تاریخ آن موجود است.

تگ ها


اخبار روز فوتبال