هادی‌پور: برای موفقیت در المپیک می‌جنگم

ملی‌پوش تکواندو ایران گفت: برنامه مسابقات بین‌المللی پیش رو به صورت صددرصد مشخص نیست، اما همینکه در کنار برادرانم تمرین می‌کنم یک اتفاق مثبت پس از ماه‌ها وقفه است....

آرمین هادی‌پور در خصوص آغاز اردو‌های تیم ملی تکواندو اظهار داشت: شروع اردو‌ها پس از چند ماه وقفه انگیزه و امید را در دل ما زنده کرد و خوشحالم که پس از مدت‌ها می‌توانیم در کنار هم تمرین کنیم. تمرینات با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود و فدراسیون تمام تلاش خود را برای فراهم شدن شرایط بهداشتی در محل تمرین انجام داده است.

وی افزود: در مدتی که اردو برگزار نمی‌شد هم برنامه‌های خود را از کادرفنی می‌گرفتیم اما تمرینی که در اردو و در کنار دوستانم انجام می‌دهم قابل قیاس با تمرینات انفرادی نیست. فعلا برنامه مسابقات بین‌المللی پیش رو به صورت صددرصد مشخص نیست اما همینکه در کنار برادرانم تمرین می‌کنم یک اتفاق مثبت پس از ماه‌ها وقفه است.

المپین تکواندو ادامه داد: شور و اشتیاقی که بین ما وجود دارد باعث شده انگیزه از دست رفته‌مان دوباره برگشته و به امید خدا با حفظ همین روحیه و بالا بران توان جسمانی و فنی بتوانیم در مسابقات بعدی بهترین عملکرد را داشته باشیم.

هادی‌پور با اشاره به اینکه تکواندو شانس کسب مدال المپیک دارد، تصریح کرد: از وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک درخواست می‌کنم به تکواندو نگاه ویژه‌ای داشته باشند. ما با تمام وجود برای موفقیت در المپیک می‌جنگم و برای رسیدن به اهداف خود کوتاه نمی‌آییم.

هادی‌پور در پایان خاطرنشان کرد: می‌دانم المپیک میدان بزرگی است و امیدوارم شرایط طوری پیش برود که بتوانم در توکیو نتیجه‌ای بگیرم که باعث شادی دل مردم عزیز کشورم شوم و نتیجه زحماتم را ببینم.

تگ ها


تکواندو آرمین هادی پور