هارت ؛همه به دنبال فرصت برابر و عادلانه هستیم اما همیشه این اتفاق نمی افتد

......

 

به گزارش مدال به نقل از طرفداری- جو هارت اذعان کرد که بین ترک منچسترسیتی و آغاز نزاع با پپ گواردیولا که انتهای آن، شکست بود، گزینه اول را انتخاب کرد. دروازه بان سابق منچسترسیتی، امروز در وست هم بازی می کند.

به گزارش manchestereveningnews، هارت به طور قرضی در وست هم بازی می کند و در برنامه های پپ گواردیولا از همان ابتدا جا نداشت. هارت در این باره می گوید:

وقتی مارک هیوز چنین کاری کرد، بسیار بیشتر از این بار عصبانی شدم، آن موقع 22 سال داشتم. نمی دانستم چطور باید با این موضوع کنار بیایم.

مارک هیوز در سال 2009 و بعد از نشستن بر نیمکت منچسترسیتی، شی گیون را تبدیل به دروازه بان شماره یک منچسترسیتی کرد و هارت را کنار گذاشت.

پس وقتی این اتفاق افتاد، آماده نبرد بودم و نبرد عادلانه را دوست دارم و اگر ببازم، با رقیبم دست می دهم. اما فکر نمی کردم بتوانم در جدالی عادلانه با گواردیولا شرکت کنم، پس تیم را ترک کردم. دلیلی برای ناراحت یا عصبانی شدن نداشتم؛ زیرا تنها یک نفر می توانست برنده این جدال باشد. پپ گواردیولا قدرت و نفوذ بالایی دارد و منچسترسیتی تلاش بسیار زیادی کرد تا او را به عنوان سرمربی استخدام کند و او هم تصمیم گرفت این کار را با من کند.

زندگی و فوتبال همین گونه هستند. همه به دنبال فرصت برابر و عادلانه در همه زمینه ها هستیم اما همیشه این اتفاق نمی افتد. تنها اتفاقی که باید می افتاد این بود که من باید تیم را ترک می کردم. اهمیتی نمی دهم که چرا پپ این کار را کرد یا انگیزه اش چه بود؛ زیرا این موضوع تفاوتی در زندگی من ایجاد نمی کند.

دروغ است اگر بگویم که نمی خواستم ادامه دوران فوتبالم را در منچسترسیتی بگذرانم اما فرصت بازی در تورینو را نمی شد رد کرد. انتخاب سوم یا چهارم بودن در منچسترسیتی یا بازی در سری آ؟ من سری آ را انتخاب کردم.

 

تگ ها


اخبار روز منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال