هازارد: از الان می‌دانم که فصل بعد کجا هستم

ادن هازارد تصمیم خود را برای فصل بعد گرفته است...

ادن هازارد تصمیم خود را برای فصل بعد گرفته است

آینده ادن هازارد، برای فصل بعد نامشخص است.

به گزارش مدال، رئال قصد دارد تابستان پیش رو، تمرکز خود را بر روی جذب ادن هازارد قرار دهد. سپیدپوشان در طول تابستان به دنبال جذب هازارد بودند و پس از ابراز تمایل هازارد به این انتقال، موضوع جدی تر از پیش پیگیری شد. با این حال، رئالی ها تصمیم گرفتند موضوع انتقال را به تابستان بعدی منتقل کنند.
هازارد در تابستان پیش رو وارد آخرین سال قراردادش با چلسی خواهد شد و از آنجایی که تا به امروز تمدیدی صورت نگرفته، انتظار نمی‌رود که این اتفاق تا تابستان رخ دهد و چلسی به نحوی مجبور به فروش او خواهد شد.
اخیرا مائوریتسیو ساری، سرمربی چلسی در نشست خبری خود گفت که اگر هازارد قصد رفتن دارد، نباید مانع او شوند و به نوعی درهای خروج چلسی را به وی نشان داد.

ستاره بلژیکی حالا باید از بین رئال یا تمدید قرارداد با چلسی، یکی را انتخاب کند. او در مصاحبه با رادیو مونته کارلو و در پاسخ به سوالی در این رابطه گفت: "از حالا می‌دانم که برای فصل بعد چه کار خواهم کرد. در این مورد تصمیم خودم را گرفته‌ام."

ستاره بلژیکی اما حاضر نشد فاش کند که تصمیم قطعی او چه خواهد بود و به این ترتیب همچنان هواداران چلسی در نگرانی باقی خواهند ماند.