هازارد از کودکی رویای بازی در رئال مادرید را در سر داشت

روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلژیک مدعی شد هازارد از زمان کودکی رویای بازی کردن برای رئال مادرید را در سر داشت...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در تابستان سال ۲۰۱۹ و بعد از کش و قوس های فراوان، ادن هازارد بالاخره با رئال مادرید به توافق رسیده و با انتقالی ۱۰۰ میلیون یورویی از چلسی راهی این تیم شد. ستاره خلاق بلژیکی تا اینجای فصل بازی های مهمی را به دلیل مصدومیت از دست داده، اما روبرتو مارتینز نسبت به آینده او در برنابئو امیدوار است. ادن هازارد یکی از بازیکنان مهم تیم ملی بلژیک نیز به شمار می آید و روبرتو مارتینز امیدوار است او تا رقابت های یورو به فرم همیشگی اش دست یابد.

روبرتو مارتینز گفت: "در مورد ادن هازارد تحولی رخ داده است و دیدار رئال مادرید مقابل پاری سن ژرمن بسیار متفاوت بود. حالا در سبک بازی تیمی که هازارد در آن به میدان می رود تغییراتی رخ داده و این بازیکن در رئال مادرید نقشی مهم را ایفا می کند.

ادن هازارد از زمان کودکی رویای بازی کردن برای رئال مادرید را در سر داشت و حالا مراحل رخ دادن این اتفاق به خوبی پیش رفته است. هازارد در رئال مادرید به دنبال فتح جام و موفقیت است و می داند که چنین اتفاقی در آینده رخ خواهد داد. مصدومیت همشه یک عقبگرد و افت محسوب می شود، اما رئال مادرید به خوبی می داند که ادن هازارد قادر به انجام چه کارهایی است و این بازیکن نیز از نیاز باشگاه خبر دارد.

بیشتر بخوانید:

رئال می داند که هازارد چه خرید ارزشمندی است

ستاره جوان اینتر در رادار رئال مادرید قرار گرفت

کیکه ستین: ما به اندازه رئال مادرید شانس داریم

 

 

 

تگ ها


روبرتو مارتینس فوتبال جهان ادن هازارد رئال مادرید لالیگا فوتبال