هازارد بهترین هدیه به زیدان در کورس قهرمانی است

سرمربی تیم ملی بلژیک اطمینان دارد که ادن هازارد خودش را در رئال ثابت خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ادن هازارد در اولین فصل حضورش در رئال مادرید، بدشانسی های زیادی آورده و نتوانسته ارزش های واقعی خود را نشان دهد. او پیش از شروع فصل مصدوم شد و ۵ هفته ابتدایی را از دست داد.

سپس آذرماه در بازی با پی اس جی بود که مصدوم شد و سه ماه به دور از میادین ماند و در حالی که به نظر می رسید مصدومیت او بهبود پیدا کرده، در جریان بازی با لوانته از هفته ۲۵ لالیگا از همان ناحیه قبلی مصدوم شد و این بار در هوستون آمریکا تن به جراحی داد.

 از بخت خوب او، لالیگا دو هفته بعد به دلیل شیوع کرونا تعطیل شد و او توانسته در این مدت با پشت سر گذاشتن مصدومیت، آماده ۱۱ هفته باقیمانده شود. ستاره بلژیکی در واقع فصل را از دست داده بود اما کرونا باعث شد تا او هدیه غیرمنتظره برای زیدان در ادامه فصل باشد.

اولین بازی رئال پس از شروع مجدد لالیگا ۲۵ خرداد برابر ایبار است و هازارد را بسیاری این روزها در اوج آمادگی دیده اند.

روبرتو مارتینز سرمربی تیم ملی بلژیک در مورد وضعیت هازارد گفت:« همواره گفته ام که ادن هازارد بهترین بازیکنی است که رئال می تواند برای شروع یک پروژه جاه طلبانه روی او حساب باز کند. ادن از بهترین های دنیاست و وقتی روی فرم برگردد، این را ثابت خواهد کرد. او قبل از مصدومیتش برابر پی اس جی در بهترین شرایط خودش به سر می برد و اگر در از سرگیری لالیگا به همان وضعیت برگردد، بهترین بازی ها را برای رئال انجام خواهد داد و در کورس قهرمانی به رئال کمک فراوانی می کند.

برابر پی اس جی رئال تا قبل از مصدومیت هازارد، بهترین نمایش فصلش را ارائه داده بود چرا که هازارد همیشه باعث می شود هم تیمی هایش بهترین بازی خود را انجام دهند. می دانم که ادن الان در شرایط بسیار خوبی است ودر بهترین مقطع فوتبالش قرار دارد. اطمینان دارم که او در رئال به موفقیت می رسد.»

بیشتر بخوانید:
واکنش تند سانچو به جریمه فدراسیون فوتبال آلمان
اخراج بازیکن گلکسی به خاطر پست اینستاگرامی همسرش
دلیخت: رونالدو بهترین بازیکن این نسل است

تگ ها


فوتبال جهان روبرتو مارتینز ادن هازارد رئال مادرید فوتبال