هازارد: به خاطر قهرمانی چلسی خوشحالی نکردم

ادن هازارد می گوید که او پیروزی چلسی برابر منچسترسیتی در فینال چمپیونزلیگ را جشن نگرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، ادن هازارد می گوید که قهرمانی چلسی در چمپیونزلیگ را جشن نگرفته است. آبی ها روز شنبه با پیروزی برابر منچسترسیتی به لطف تک گل کای هاورتز توانستند دومین قهرمانی تاریخ خود در چمپیونزلیگ را جشن بگیرند.

این دومین جام قهرمانی در اروپا بود که آبی ها پس از قهرمانی سال ۲۰۱۲ با هدایت روبرتو دی ماتئو، این بار با توماس توخل به دست می آوردند.

هازارد در سال ۲۰۱۲ و پس از نخستین قهرمانی چلسی به این تیم ملحق شد و تا پیش از جدایی از چلسی در سال ۲۰۱۹ و پیوستن به رئال مادرید دیگر موفق نشد به همراه آبی ها جام قهرمانی در اروپا را بالای سر ببرد.

ستاره ملی پوش بلژیکی اما می گوید که به خاطر قهرمانی چلسی خوشحالی نکرده است و تنها تمرکزش روی قهرمانی در چمپیونزلیگ به همراه رئال مادرید است.

هازارد در پاسخ به این پرسش که آیا به خاطر قهرمانی چلسی خوشحالی کرده و جشن گرفته، گفت: "البته که نه! من بازیکن رئال مادرید هستم پس از قهرمانی چلسی خوشحال نیستم.

من فقط برای چند تا از دوستانم در آن تیم خوشحالم اما امیدوارم فصل بعد رئال مادرید قهرمان شود."

هازارد که به همراه چلسی دو بار به قهرمانی در لیگ برتر رسیده است، در دوران حضورش در رئال مادرید تاکنون تنها در فصل ۲۰-۲۰۱۹ با این تیم قهرمان لالیگا شده است.

رئال مادرید در این فصل در نیمه نهایی چمپیونزلیگ برابر چلسی حذف شد و در حالیکه هواداران رئال در سراسر جهان به شدت ناراحت بودند و دیگر بازیکنان این تیم نیز با سرافکندگی راهی رختکن شده بودند، هازارد در پایان بازی درون زمین چمن به خوش و بش با کورت زوما و هم تیمی های سابقش پرداخت و خنده های او ورزشگاه را پر کرده بود. تصاویری که بازخوردی بسیار منفی در شبکه های اجتماعی داشت و پس از آن شکافی عمیق میان هازارد و هواداران رئال ایجاد شد و بسیاری خواهان فروش هر چه سریع تر او شدند.

تگ ها


فوتبال جهان چلسی لیگ برتر فوتبال