هازارد: بی‌شک روزهای درخشان من از راه خواهند رسید

ادن هازارد ستاره بلژیکی رئال مادرید معتقد است زمانی که به اوجش بازگردد، دیگر کسی نمی‌تواند جلوی درخشش او را بگیرد...

ادن هازارد ستاره بلژیکی رئال مادرید معتقد است زمانی که به اوجش بازگردد، دیگر کسی نمی‌تواند جلوی درخشش او را بگیرد

به گزارش خبرنگار مدال، در آستانه دیدار رئال مادرید و کلوب بروژ، ادن هازارد ستاره بلژیکی کهکشانی‌ها به همراه زیدان در کنفرانس خبری این بازی شرکت کرد. او که از زمان انتقالش به دلیل مصدومیت و دور بودن از فرم خوبش، بارها مورد انتقادات مختلف قرار گرفته، به خبرنگاران گفت:

"دوست دارم اولین بازی‌ام در لیگ قهرمانان مقابل هواداران خوبی، دیداری پرگل و زیبا باشد. می‌دانم که بازی راحتی در لیگ قهرمانان وجود ندارد اما در این بازی محکوم به کسب پیروزی هستیم. هواداران انتظارات زیادی از من دارند و خودم هم می‌دانم که توانایی ارائه بازی‌های بهتری دارم. در حال حاضر تیم در شرایط آرمانی نیست اما با این صدرنشین لیگ هستیم و من حس خوبی نسبت به آینده دارم. من دیگر مصدوم نیستم و باید مانند گذشته که همیشه بازیکنی موثر برای تیم‌هایم بوده‌ام در رئال نیز خودم را اثبات کنم. من برای بازیافتن فرم خوبم به یک گل و یک پاس گل نیاز دارم و زمانی که گل‌های من از راه برسند دیگر کسی جلودار من نخواهد بود."

او در مورد فشار ناشی از حضور در رئال مادرید، افزود:

"من پیش‌تر هم گفته‌ام که خودم را یک کهکشانی نمی‌دانم. اما باید اثبات کنم که می‌توانم یک بازیکن کهکشانی‌ باشم. همه می‌دانیم که رونالدو با شماره هفت، خودش را به عنوان بهترین بازیکن دنیا ثابت کرد، من هم چنین توانایی و پتانسیلی دارم. من شکی به خودم ندارم و هر چه اعتماد به نفس بیشتری به دست آورم راحت‌تر می‌توانم خودم را در زمین نشان دهم. من به اینجا آمده‌ام تا برای جام‌های محتلف بجنگم پس هم لالیگا و هم لیگ قهرمانان از اهداف ما در فصل جاری هستند. در رئال مادرید فقط باید به پیروزی فکر کنید."

هازارد همچنین در پاسخ به سوال در مورد رابطه‌اش با زیدان، این‌گونه پاسخ داد:

"زیدان همواره در حال آموزش دادن به بازیکنان است. من همواره سعی کردم از مربیان مختلف نکات جدید بیاموزم. هم‌زمان بودن من با زیدان کمک زیادی به من می‌کند. من در حال حاضر توجهی به انتقادات ندارم و می‌دانم اگر به روزهای اوجم برسم انتقادات نیز کمتر خواهند شد. فقط باید کمی صبور بود."

اخبار مرتبط:

زیدان: فرداشب محکوم به بردن هستیم/ راموس رهبر تیم ماست

تگ ها


ستاره بلژیکی زین‌الدین زیدان کنفرانس خبری فوتبال جهان لیگ قهرمانان اروپا فوتبال