هازارد: در جام جهانی به خاطر صلاح طرفدار مصر خواهم بود

پس از پایان دیدار تدارکاتی تیم های ملی بلژیک و مصر، ادن هازارد، هافبک تهاجمی تیم ملی بلژیک به تمجید از محمد صلاح، ستاره غایب تیم ملی مصر پرداخت ......

پس از پایان دیدار تدارکاتی تیم های ملی بلژیک و مصر، ادن هازارد، هافبک تهاجمی تیم ملی بلژیک به تمجید از محمد صلاح، ستاره غایب تیم ملی مصر پرداخت.

تیم های ملی بلژیک و مصر در آخرین دیدار دوستانه خود پیش از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت تیم ملی بلژیک به برتری ۳-۰ رسید. محمد صلاح، ستاره تیم لیورپول غایب بزرگ تیم ملی مصر در این دیدار بود و ادن هازارد امیدوار است که این بازیکن بتواند در جام جهانی بازی کند و بدرخشد.

هازارد که گل اول تیم ملی کشورش را در نیمه اول به ثمر رسانده بود در پایان بازی در مصاحبه با خبرنگاران گفت:

مصر بازیکنان خوبی دارد. ما بازی را در کنترل گرفتیم و توانستیم یک گل زودهنگام به ثمر برسانیم که در نتیجه کار را برای ادامه بازی برای ما آسان تر کرد. خوشحالم که توانستیم مصر را ۳-۰ شکست دهیم.

برای صلاح بهترین آرزوها را دارم و امیدوارم که به زودی به میادین بازگردد، من به خاطر او در جام جهانی طرفدار مصر هستم. پس از بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا با صلاح صحبت کردم و به او پیغامی فرستادم و گفتم که او دوست من است و می خواهم او را در جام جهانی ببینم.

محمد صلاح در چارچوب فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل رئال مادرید با خطای خشن سرخیو راموس، مدافع و کاپیتان رئال مادرید مصدوم شد.

تگ ها


جام جهانی 2018 فوتبال