هازارد در چمپیونزلیگ؛ چه آمار ناامیدکننده‌ای

ادن هازارد یک ستاره بزرگ در دنیای فوتبال است ولی او در لیگ قهرمانان هنوز نتوانسته ارزش هایش را نشان دهد....

به گزارش "ورزش سه"، ادن هازارد پس از چند هفته مصدومیت بالاخره در بازی با گلادباخ توانست ۲۰ دقیقه فرصت بازی پیدا کند و نمایش خوبی هم داشت. او برابر اوئسکا از ابتدا در ترکیب رئال قرار گرفت و یک گل تماشایی نیز به ثمر رساند تا نشان دهد در حال بازگشت به روزهای خوبش است.

ستاره گران قیمت بلژیکی امشب نیز از ابتدا در ترکیب رئال برابر اینتر قرار خواهد گرفت تا شاید پس از سه سال بار دیگر در لیگ قهرمانان گلزنی کند. آخرین بازی او در لیگ قهرمانان به بازی برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برابر سیتی در ماه آگوست بر می گردد و کیلومترها از فرم خوبش به دور بود.

هازارد نوامبر ۲۰۱۹ در بازی برگشت برابر پی اس جی بود که با خطای توماس مونیه به شدت مصدوم شد و سه ماه به دور از میادین ماند تا خاطره ای تلخ برایش به یادگار بماند. هازارد پیش از رئال همراه چلسی بازی در لیگ قهرمانان را تجربه کرده بود و جالب اینکه از آخرین گل او در این رقابت ها سه سال می گذرد.

زمانی که هدایت چلسی برعهده آنتونیو کونته بود(سرمربی کنونی ایننر)، هازارد توانست یکی از ۴ گل چلسی را در زمین قره باغ به ثمر برساند. از ۲۲ نوامبر ۲۰۱۷ تاکنون هازارد نتوانسته در لیگ قهرمانان گلزنی کند. ۱۴۳۹ روز گذشته و هازارد امشب این فرصت را دارد تا یک بار دیگر طعم گلزنی در لیگ قهرمانان را تجربه کند. آمار هازارد در لیگ قهرمانان ۵۱ بازی و تنها هشت گل است که برای بازیکنی در اندازه های او آماری کاملا ناامیدکننده است.

تگ ها


اینتر میلان ادن هازارد چلسی رئال مادرید