هازارد: قصد ندارم از رئال مادرید جدا بشوم

ادن هازارد، ستاره بلژیکی رئال مادرید مدعی شد برنامه ای برای جدایی از این باشگاه ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد ضعیف ادن هازارد در طی این دو فصل حضور در رئال مادرید و البته حواشی بعد از حذف این تیم برابر چلسی باعث شده هواداران رئال دل خوشی از او نداشته باشند. اگرچه اخباری در مورد تمایل رئال مادرید به فروش ادن هازارد در تابستان شنیده شده بود، اما او می خواهد خودش را در فصول بعدی ثابت کند و فعلا تصمینمی در خصوص جدایی از رئال مادرید نگرفته است.

ادن هازارد گفت: "یک سال پیچیده را سپری کردم، اما امیدوارم که برای اولین بازی تیم ملی بلژیک در رقابت های یورو ۲۰۲۰ آماده باشم. من باید روز به روز پیش رفته و ببینم نظر کادر پزشکی در پایان چگونه خواهد بود. من آخرین بازیهای فصل را در رئال مادرید از دست دادم، بنابراین وقت داشتم تا به اندازه کافی استراحت کنم و در ادامه خواهیم دید که شرایط چگونه پیش خواهد رفت.

تصور نمی کنم قرار به جدایی من از رئال مادرید باشد و خودم را خارج از این باشگاه در فصل بعد نمی بینم. هنوز سه سال دیگر از قراردادم باقی مانده و ما می دانیم که سال اول من به دلیل مصدومیت بد پیش رفت. من خودم را می شناسم و می دانم اگر مهیای بازی و در شرایط آمادگی کامل باشم، می توانم کارهای بزرگی برای باشگاه انجام دهم. بعد از رقابت های یورو ۲۰۲۰ برنامه ام این است که در ترکیب رئال مادرید عملکرد درخشانی داشته باشم."

تگ ها


ادن هازارد رئال مادرید