هازارد: پوسترهای زیدان را روی دیوار اتاقم داشتم

ادن هازارد، ستاره بلژیکی و جدید رئال مادرید می‌گوید زین‌الدین زیدان یکی از الگوهای او در کودکی بوده است...

به گزارش مدال، در سالهای اخیر همیشه شایعاتی در مورد احتمال انتقال ادن هازارد به رئال مادرید وجود داشت و این ستاره بلژیکی در نهایت امسال از چلسی راهی این تیم شد. ادن هازارد در مصاحبه‌ای در مورد تحقق رویای خود و البته سرمربی‌های سابق و ایتالیایی خود در چلسی صحبت کرده است.

ادن هازارد گفت: "در زمان کودکی، روزی خواب دیدم که پیراهن رئال مادرید را می‌پوشم. وقتی رئال مادرید در خانه شما را می‌زند، فقط یک کار می‌توانید انجام دهید، در را باز کنید. من سال‌هایی فراموش نشدنی را در چلسی تجربه کردم، اما حالا اینجا در طبقه هفتم بهشت هستم. زین‌الدین زیدان یکی از اسطوره‌های من بود و من پوستر او را روی دیوارم می‌زدم، اما حالا او سرمربی من است.

تفاوت آنتونیو کونته و مائوریتسیو ساری؟ من از این دو سرمربی چیزهای زیادی آموختم. آنها هر دو از نظر شخصیتی و تفکر در فوتبال بسیار متفاوت هستند، اما هر دو یک خصوصیت مشترک دارند؛ به دنبال پیروزی بودن. هم ساری و هم کونته سبک بازی خاصی دارند. من بازی‌های سری‌آ را تماشا می‌کنم، زیرا علاقه زیادی به فوتبال دارم و لیگ ایتالیا یکی از مهم‌ترین لیگ‌های جهان است."

همچنین ادن هازارد در مورد رقابت با لیونل مسی، کاپیتان بارسلونا به شوخی به قد کوتاه‌شان اشاره کرد و گفت: "اگر من به بسکتبال علاقه داشتم، دچار مشکل می‌شدم. اما فوتبال یک ورزش دموکراتیک است، زیرا استعداد در سانتیمترها خلاصه نمی‌شود."

اخبار مرتبط:

خوشحالی هازارد پس از گل‌زنی: لالیگا را پرقدرت آغاز می‌کنیم

تگ ها


ستاره بلژیکی زین‌الدین زیدان فوتبال جهان اسطوره دوران کودکی سرمربی فرانسوی ادن هازارد رئال مادرید لالیگا فوتبال