هازارد: پیشنهاد رئال را بررسی خواهم کرد

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، در ماه های اخیر اخبار زیادی در مورد احتمال ارائه پیشنهاد به هازارد از سوی کهکشانی ها منتشر شده و هازارد نیز اذعان داشت که این پیشنهاد را بررسی خواهد کرد ......

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، در ماه های اخیر اخبار زیادی در مورد احتمال ارائه پیشنهاد به هازارد از سوی کهکشانی ها منتشر شده و هازارد نیز اذعان داشت که این پیشنهاد را بررسی خواهد کرد.

هازارد گفت: "قطعا اگر رئال مادرید پیشنهادی ارائه بدهد آن را بررسی خواهم کرد. من بسیار علاقمند به فتح جام های مختلف هستم و لیگ قهرمانان می تواند هدف اصلی چلسی باشد اما صادقانه من نمی دانم که این اتفاق رخ خواهد داد یا خیر.

من تنها می دانم که 3 فصل دیگر با چلسی قرارداد دارم و امسال نیز فصلی شگفت انگیز را پشت سر گذاشتیم. ما قصد دارم همین مسیر را در لیگ قهرمانان هم ادامه دهیم. من احساس بسیار خوبی در چلسی دارم اما نمی دانم در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

هنوز با سران باشگاه در مورد تمدید قرارداد ملاقات نکرده ام زیرا ابتدا باید 2 بار برای تیم ملی بلژیک بازی کنم و بعد از آن نیز تعطیلات را در پیش رو دارم و قصد دارم حدالامکان به فوتبال فکر نکنم."

 

تگ ها


اخبار روز ادن هازارد چلسی فوتبال