هاشمیان: زمانی برای ایده‌‌های جدید در تیم ملی

مربی تیم ملی اعلام کرد که اردوی ازبکستان و ترکیه برای تیم ملی ایران بسیار مفید واقع شده است....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی ایران که برای برپایی دو دیدار دوستانه عازم ازبکستان و ترکیه شده بود، پس از غلبه بر ازبکستان، راهی ترکیه شد ولی دیدار آنها با تیم ملی مالی به دلیل ابتلای چند بازیکن این تیم آفریقایی به کرونا، لغو شد.


وحید هاشمیان مربی تیم ملی در خصوص اردوی برگزار شده گفت: خوشبختانه توانستیم اردوی بسیار خوبی را برگزار کنیم. به دلیل کرونا چندین بار اردوهای تیم ملی لغو شد و به مدت ۱۱ ماه بازیکنان در کنار یکدیگر بازی نکردند. با توجه به تغییر کادر فنی، اردوی ازبکستان باعث شد اعضای تیم ملی دور هم جمع شوند و آقای اسکوچیچ بتوانند تفکراتشان را به بازیکنان جدید انتقال بدهند.


وی گفت: این اردو باعث افزایش روحیه بازیکنان تیم ملی شد. بچه ها در این اردو خیلی با نشاط بودند و اتحاد تیمی و همبستگی ما قبل از بازی با ازبکستان بسیار خوب بود. بازی با ازبکستان باعث شناخت کادرفنی از بازیکنان و دادن ایده های جدید به آنها شد که این امر به خوبی انجام پذیرفت.


هاشمیان در ادامه گفت: پس از آنالیزی که از بازی با ازبکستان انجام دادیم، نکات زیادی از این بازی بدست آوردیم تا خودمان را برای بازی های آینده آماده کنیم و بتوانیم موفق باشیم.


او گفت: پس از بازی با ازبکستان به ترکیه آمدیم که هوای اینجا بسیار عالی است و زمین تمرین خوبی در اختیار داریم. بازیکنان با انگیزه بسیار خوبی تمرینات را انجام دادند و متاسفانه به دلیل ابتلای بازیکنان تیم ملی مالی به کرونا، دیدار ما لغو شد.


وی در ادامه گفت: لغو بازی تأثیری در کار ما نداشت و همان برنامه ریزی تمرینی را انجام دادیم. گفتگوی های اختصاصی با بازیکنان و آنالیز فیلم بازی ها را انجام دادیم. همه این کارها به خوبی انجام شد.


هاشمیان در پایان گفت: امروز آخرین روز حضور ما در ترکیه است و آخرین تمرین را انجام خواهیم داد. بازیکنان ما روحیه بسیار شاد و روحیه پیروزی طلبی در آنها به وجود آمده است و از این اردو، نکات بسیار خوبی را کسب کردیم که ان شالله در آینده از آنها استفاده خواهیم کرد.

تگ ها


تیم ملی ایران وحید هاشمیان